w3c

w3c

Amix Black CFM Isolate 2000 g

54,90 €

Amix Black CFM Isolate 2000 g

Amix TM Black CFM ® Isolate je izolát srvátkového proteínu prémiovej kvality obohatený o probiotiká ( Lactospore TM ) a enzýmový komplex Digezyme ® .

Amix Black CFM

54,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Produkt je dostupný s inými možnosťami

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Amix Black CFM Isolate 2000 g

Amix TM Black CFM ® Isolate je izolát srvátkového proteínu prémiovej kvality obohatený o probiotiká ( Lactospore TM ) a enzýmový komplex Digezyme ® . Vďaka tomu je Black CFM ® Isolate naozaj rýchly a ľahko stráviteľný. Poskytuje celé spektrum aminokyselín, ktoré sa prirodzene nachádzajú v srvátkovom proteíne, vrátane najvyššej koncentrácie BCAA, ako aj iných esenciálnych aminokyselín. Proteín prispieva k rastu svalovej hmoty k udržaniu svalovej hmoty.

Výhody produktu amix black CFM isolate

  • instantný proteínový nápoj
  • s nízkym obsahom tuku
  • ľahko stráviteľné a rýchlo vstrebateľné
  • bez aspartámu
  • originál CFM ®
  • s probiotikami Lactospore TM a enzýmami DigeZyme ®

Probiotiká: Lactospore je patentovaný probiotický prípravok obsahujúci stabilnú formu probiotickej baktérie Bacillus coagulans. Probiotiká sú prospešné baktérie, ktoré môžu podporovať zdravie tráviaceho traktu a celkovú pohodu. Často sa pridávajú do doplnkov na podporu zdravia čriev.

Enzýmový komplex: Digezyme ® je multienzýmový komplex, ktorý typicky zahŕňa amylázu, proteázu, lipázu, celulázu a laktázu. Tieto enzýmy môžu pomôcť pri trávení rôznych makroživín, ako sú sacharidy, bielkoviny a tuky. Pridanie Digezymu do proteínového doplnku môže pomôcť zlepšiť jeho stráviteľnosť.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: