w3c

w3c

MuscleTech Nitro-Tech 100% Whey Gold 2270 g

48,00 €

MuscleTech Nitro-Tech 100% Whey Gold 2270 g

Prémiový viaczložkový proteín s rýchlym vstrebávaním, lahodnou chuťou a vynikajúcou rozpustnosťou. Nitro-Tech 100% Whey Gold od spoločnosti Muscletech obsahuje super-rýchlo vstrebateľné srvátkové peptidy s vysokou biologickou hodnotou v kombinácií s mikrofiltrovaným srvátkovým izolátom a koncentrátom.

MuscleTech

48,00 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

MuscleTech Nitro-Tech 100% Whey Gold 2270 g

Prémiový viaczložkový proteín s rýchlym vstrebávaním, lahodnou chuťou a vynikajúcou rozpustnosťou. Nitro-Tech 100% Whey Gold od spoločnosti Muscletech obsahuje super-rýchlo vstrebateľné srvátkové peptidy s vysokou biologickou hodnotou v kombinácií s mikrofiltrovaným srvátkovým izolátom a koncentrátom. Táto zmes najkvalitnejších proteínov sa vyznačuje výborným aminokyselinovým profilom s vysokým obsahom BCAA (5,5 g) a glutamínu (4 g). Nitro-Tech 100% Whey Gold je preto ideálny proteín na rast svalov bez tuku, ich udržiavanie a urýchlenie regenerácie po náročnom tréningu.

Výhody:
-obsahuje ultra-rýchlo vstrebateľné peptidy s najvyššou biologickou hodnotou
-podporuje rast svalov, ich udržiavanie a urýchľuje regeneráciu
-vynikajúci aminokyselinový profil s vysokým obsahom BCAA a glutamínu
-špičková rozpustnosť a stráviteľnosť
-lahodná chuť
-neobsahuje glutén

Zloženie

Prémiová zmes bielkovín (srvátkové peptidy, srvátkový izolát, srvátkový izolát 97%), srvátkový koncentrát, alkalizovanom kakao, prírodné a umelé arómy, sójový lecitín, zmes gúm (celulóza, xantánová guma, karagenan, dextróza), soľ, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam draselný.

alergény: Obsahuje sójové zrná, mlieko.

Dávkovanie:
rozmiešajte 1 odmerku v 250 ml studenej vody a užívajte ráno na lačno, medzi jedlami, do 20 minút po skončení tréningu. Ráno na lačno a po tréningu doporučujeme navýšiť dávku na 2 odmerky.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: