w3c

w3c

Amix Whey Pure Fusion 1000 g

19,90 €

Amix Whey Pure Fusion 1000 g

Vysoko kvalitný proteín s delikátnou plnou chuťou bez aspartámu. Obsahuje 75% čistých bielkovín, zostavených zo za studena vyrobeného srvátkového koncentrátu (WPC) a srvátkového izolátu (WPI) vyrobeného metódou CFM - Cross-Flow Microfiltration.

Amix Whey Pure

19,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Produkt je dostupný s inými možnosťami

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Amix Whey Pure Fusion 1000 g

Whey Pure Fusion Protein  ideálny proteín do objemu, ktorý obsahuje srvátkový koncentrát aj izolát. Skvelá chuť a rozpustnosť!

Vysoko kvalitný proteín s delikátnou plnou chuťou bez aspartámu. Obsahuje 75% čistých bielkovín, zostavených zo za studena vyrobeného srvátkového koncentrátu (WPC) a srvátkového izolátu (WPI) vyrobeného metódou CFM - Cross-Flow Microfiltration. Je lepšie stráviteľný vďaka obsiahnutému multi-enzymovému komplexu DigeZyme®!

Srvátkové bielkoviny sú rýchlo a ľahko stráviteľné pre organizmus a majú prirodzene vysoký obsah vetvených aminokyselín BCAA a L-Glutamínu. Vďaka tomu je Fusion Protein schopný rýchlo zastaviť katabolické procesy a naopak navodiť tie anabolické. Podporuje rýchly rast a regeneráciu svalov po náročnom fyzickom výkone.

VÝHODY PRODUKTU AMIX - WHEY PURE FUSION

  • prispieva k budovaniu vysoko kvalitnej svalovej hmoty
  • chráni svalovú hmotu pred rozpadom
  • obsahuje vysoko kvalitný srvátkový koncentrát a CFM syrovákový izolát
  • podporuje rýchlejšiu a hĺbkovejšiu regeneráciu
  • neobsahuje Aspartám
  • prisladené sukralózou Splenda®

Odporúčané dávkovanie:

V závislosti na dennej potrebe bielkovín vezmite 1-3x denne 1 kopcovitú odmerku (35 g) medzi jedlami, zriedenou v 200-300 ml studenej vody alebo odtučneného mlieka.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre osoby s neznášanlivosťou laktózy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: