w3c

w3c

HIRO LAB - INSTANT WHEY PROTEIN 750 G

15,00 €

HIRO LAB - INSTANT WHEY PROTEIN 750 G

Instant Whey Protein je vynikajúcim zdrojom vysoko kvalitných bielkovín. Tento srvátkový proteínový koncentrát má skvelú rozpustnosť, lahodnú chuť a predstavuje rýchly spôsob, ako doplniť príjem bielkovín. WPC prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty.

HIRO LAB -

15,00 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

HIRO LAB - INSTANT WHEY PROTEIN 750 G G

Proteínové doplnky sú čoraz populárnejšie, pretože umožňujú rýchlejšie rozvíjať svalovú hmotu. Využívajú ich nielen ľudia, pre ktorých je šport povolaním – čoraz častejšie si ho vyberajú aj amatéri a dokonca aj ľudia na diéte. Hiro.Lab prináša WPC INSTANT WHEY PROTEIN na úplne novú, predtým nepoznanú úroveň spojením vynikajúcej kvality, skvelej ceny a lahodnej chuti. Hiro.Lab’s Whey je skvelý srvátkový proteínový koncentrát, ktorý sa dokonale rozpúšťa a nepení. Vyznačuje sa veľmi vysokým obsahom bielkovín až 21g na dávku. Neobsahuje umelé farbivá ani glukózu

VÝHODY PRODUKTU INSTANT WHEY PROTEIN 750 G

  • Produkt laboratorne testovaný
  • Výborná rozpustnosť
  • Mnoho rôznych príchutí na výber
  • Veľká dávka bielkovín
  • Vytvorené podľa najvyšších výrobných štandardov
  • Vstrebáva sa asi 45 minút po konzumácii

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Rozpustite 1 dávku 30 g (1,5 odmerky) v 150-180 ml vody alebo mlieka. Konzumujte 1-3x denne podľa potreby. Konzumujte ihneď po príprave.

Výživové doplnky nemožno používať ako náhradu pestrej stravy. Nezabúdajte, že len zdravý životný štýl a vyvážená strava zaisťujú správne fungovanie organizmu a udržanie dobrej kondície.

Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Výrobok nemôžu používať ľudia, ktorí sú alergickí na niektorú z jeho zložiek. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote v tesne uzavretých nádobách.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: