w3c

w3c

Extrifit Protein Break! 900 g

14,90 €

Extrifit Protein Break! 900 g

Plnohodnotné vysokoproteínové jedlo ( 25 g bielkovín v jedinej porcii ) Protein Break. je určený k príprave ideálnych raňajok či desiatej s komplexným nutričným zložením a optimálnym zastúpením živín

Extrifit

14,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Extrifit Protein Break! 900 g

Extrifit Protein Beak! 900g je v športovej a funkčnej strave absolútne ojedinelý a unikátny. Kombinácia srvátkového proteínového 80% koncentrátu, ovsených vločiek a ryže predstavuje plnohodnotné jedlo s ideálnym zastúpením najkvalitnejšie stráviteľných bielkovín i sacharidov. Tieto základné ingrediencie sú obohatené naviac o inulín z koreňa čakanky - vláknina s prebiotickým účinkom. Kompletné jedlo so zastúpením 25 g whey proteínu v každom sáčku a všetkých zásadných nutričných zložiek pre svalový rast. Chuťový zážitok Vás ohromí. Naozaj vynikajúci. Žiadne varenie - všetko za studena. Príprava 1 - 2 minúty. Extrifit prichádza s úplne novou radou produktov. Jedná sa o špeciálne produkty určené pre prípravu dokonale chutných a zároveň výživovo super hodnotných jedál, ktorých receptúry sú zostavené aj pre tých najnáročnejších športovcov.

DÁVKOVANIE:

Proteín Break ! odporúčame konzumovať jedenkrát denne ako raňajky či desiatu, obsah sáčku = 90 g rozrieďte v 200 ml vody alebo odtučneného mlieka a premiešajte. Určené na okamžitú konzumáciu.

ZLOŽENIE:

príchuť čokoláda: ryža mletá, instantné srvátkový 80% proteínový koncentrát, odtučnené kakao, ovsené vločky, obilné chrumkami [ovsené vločky, pšeničné vločky, prírodný trstinový cukor (2,1 gv 1 sáčku), repkový olej, kokos], čokoládové hobliny [sacharóza (2, 2 gv 1 sáčku), kakaová hmota, kakaové maslo, sójový lecitín (emulgátor), aróma], proteínové guličky [srvátkový proteínový izolát, ryža (1: 1), sójový lecitín (emulgátor)], inulín prídavné látky: aróma, sukralóza (sladidlo)

ALERGÉNY:

Obsahuje mlieko, ovos, pšenicu a sóju

UPOZORNENIE:

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobca neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: