w3c

w3c

SCITEC Nutrition - 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 2350G

SCITEC Nutrition - 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 2350G

Syrovátkový produkt s obsahom 77 % bielkovín s nízkym obsahom tukov a laktózy.

SCITEC

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

SCITEC Nutrition - 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 2350G

Whey Protein Professional od spoločnosti Scitec Nutrition obsahuje 77% proteínov, kde základným surovinovým zdrojom je výhradne mliečna srvátka. Tento špičkový proteín je výsledkom najnovších výskumov v oblasti proteínových koncentrátov. Obsiahnutý proteín je získaný ultramikrofiltračním procesom z bielkovín mliečnej srvátky. Predstavuje enzymaticky čistený doplnok výživy s nízkym obsahom tukov a laktózy, je prispôsobený pre maximálne využitie Vašim tráviacim ústrojenstvom.

100% Whey Protein Professional je pre svaly 100% využiteľný. Obsah esenciálnych aminokyselín a taktiež obsah anabolicky pôsobiacich aminokyselín s viazaným reťazcom je veľmi vysoký (47,5%). V záujme zabránenia katabolickým procesom je obohatený tiež veľkým množstvom glutamínu - každá dávka obsahuje 3,5 g glutamínu a 4,5 g BCAA.

Obsahuje približne 10% imunoglobulínových mikrofrakcií, ktoré podporujú imunitný systém tela.

Zvyšuje tiež produkciu endogénneho glutatiónu, najsilnejšieho antioxidantu v tele. Ďalej sú zastúpené tetrapeptidy, ktoré sa javia byť účinné pri znižovaní potréningové bolesti svalov.

100% Whey Protein Professional má nízke percento laktózy a je obohatený o L-glutamín. Prípravok neobsahuje aspartam.

'Ste to, čo jete'. Zmeníme a doplníme trochu toto príslovie na: 'Ste to, čo vstrebáte z jedla'. Preto je do proteínu zahrnutá tiež patentovaná tráviaca enzýmová matrix Aminogen, takže z proteínu využijete naozaj maximum!

Proteín odporúčame všetkým, ktorí chcú budovať kvalitnú svalovú hmotu a ktorí chcú svoju svalovú hmotu skvalitniť.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

doporučujeme denne 2 - 3 dávky 100% Whey Protein Professional (1 dávka 25 g), prvú dávku ráno nalačno, druhú 1 hodinu po tréningu a tretiu pred spaním
denne je možné užiť až 4 dávky v závislosti od náročnosti tréningu

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: