w3c

w3c

Extrifit E.NOX Shock 690 g
  • Extrifit E.NOX Shock 690 g

Extrifit E.NOX Shock 690 g

27,00 €

Extrifit E.NOX Shock 690 g

E.nox®Shock je prípravok určený pre maximalizáciu silového výkonu, stimuláciu vysokej intenzity tréningu a maximálneho napumpovania a prekrvenia svalov. Je stimulantom produkcie NO (oxidu dusnatého). Pre účinnosť výrobku je dôležitá aj sacharidová zložka: uhľohydrát izomaltulóza (PalatinoseTM), oligosacharid maltodextrín a dextróza ako rýchly zdroj energie. E.nox®Shock má formu prášku, ktorý ľahko rozpustíte vo vode, výborne chutí a môžete ho okamžite konzumovať.

Extrifit E.NOX Shock 690 g

Extrifit E.NOX

27,00 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Produkt je dostupný s inými možnosťami

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Extrifit E.NOX Shock 690 g

E.nox®Shock značky EXTRIFIT je predstaviteľom najmodernejšej generácie produktov na báze NO. Obsahuje unikátnu kombináciu účinných látok vo vysokom množstve: arginín AKG - alfaketoglutarát (10870 mg v 100 g produktu), arginín báze (4348 mg v 100 gramoch produktu), citrulín (6522 mg v 100 gramoch produktu) a beta alanín (86 g produktu). Chcete spoznať novú dimenziu tréningov, intenzitu, akú ste ešte nezažili? Túžite po maximálnom napumpovaní svalov? E.nox ®Shock je obľúbeným suplementom vo svojej kategórii, využívajú ho naši kulturisti, ako sú Petr Března alebo Slavoj Bednář.

KREATÍNOVÝ ZDROJ SVALOVEJ SILY = 13 044 MG!

Ďalej E.nox®Shock obsahuje vysokú dávku troch najlepších foriem kreatínu. Úplne novým typom kreatínu je kreatín AKG - alfaketoglutarát (4348 mg v 100 g produktu), ktorý je "hitom" novej doby medzi kreatínovými suplementami, trikreatín malát (4348 mg v 100 g produktu) a kreatín monohydrát (4348 mg v 100 g produktu) .

NABUDENIE DO TRÉNINGU = 5217 MG!

Pre maximálne nasadenie a koncentráciu pri tréningu obsahuje E.nox®Shock taktiež komplex stimulačných látok: taurín (4348 mg v 100 g produktu = 2000 mg v 1 dávke), kofeín (100 mg v 1 dávke produktu) a prírodný stimulant extrakt zo zeleného čaju (652 mg v 100 g produktu).

PALATINOSETM SACHARIDOVÁ BÁZA S POSTUPNÝM UVOĽŇOVANÍM ENERGIE:

Pre účinok výrobku E.nox®Shock je dôležitá aj jeho sacharidová zložka – tvorí ju revolučný uhľohydrát izomaltulóza (PalatinoseTM). PalatinoseTM je výborným zdrojom energie pre športovcov a osoby pri zvýšenej telesnej záťaži. Konzumácia potravín a nápojov obsahujúcich PalatinoseTM vedie k obmedzeniu nárastu hladiny glukózy v krvi po ich konzumácii v porovnaní s potravinami a nápojmi obsahujúcimi cukor (má nižšiu hodnotu glykemického indexu). Je možné ju prijímať pred tréningom, v jeho priebehu aj po ňom. PalatinoseTM dopĺňa známy oligosacharid maltodextrín a dextróza ako rýchly zdroj energie. Táto kombinácia sacharidov Vám zaistí dostatok energie v priebehu celého tréningu a zároveň je dôležitá pre ideálny účinok kreatínovej zložky E.NOX Shock.

REFERENCIE:

SLAVOJ BEDNÁR:

"E.nox®Shock je konečne nabitý produkt, ktorý ďaleko prevyšuje všetky ostatné óčka". Behom pár minút cítiš, ako ťa začína mraziť po tele, pichá v tvári, stimulácia ako pra... Dostaneš sa do úplne iného pocitu, pocitu, že môžeš naraz všetko... hrabnúť po železe a už ho nepustiť a pumpovať krv do svalov prakticky neobmedzene... A to je základ pre anabolizmus, bez ktorého neexistuje pokrok!"

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

  • 1 dávka = 1-3 odmerky (1 odmerka = 15,3 g)
  • kondiční športovci: užívajte 1-2 odmerky E.nox®Shocku 15 - 20 minút pred tréningom
  • pokročilí a výkonnostní športovci: užívajte 3 odmerky 15 - 20 min pred tréningom
  • 1 - 3 odmerky E.nox®Shock rozmiešajte v 300 - 400 ml vody
  • obsah pripraveného nápoja je určený na priamu konzumáciu

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: