w3c

w3c

Extrifit Hellnox 620 g

29,90 €

Extrifit Hellnox 620 g

Hellnox® je profesionálny predtréningový prípravok z najvyššej kategórie stimulantov produkcie NO (oxidu dusnatého). Hellnox® je určený na maximalizáciu silového výkonu, maximálne napumpovanie svalov a stimuláciu vysokej intenzity tréningu. Hellnox® obsahuje efektívnu kombináciu vysokých dávok látok stimulujúcich produkciu NO (oxidu dusnatého) doplnenú o zdroje sacharidov - izomaltulózu (PalatinoseTM), maltodextrín a dextrózu, voľné aminokyseliny (BCAA, L-glutamín), Creapure® (nemecký kreatín monohydrát najvyššej čistoty látky - taurín, kofeín a extrakt zo zeleného čaju.

Extrifit

29,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Extrifit Hellnox 620 g

Hellnox® značky EXTRIFIT je profesionálny predtréningový prípravok z najvyššej kategórie stimulantov produkcie NO (oxidu dusnatého). Hellnox® je určený na maximalizáciu silového výkonu, maximálne napumpovanie svalov a stimuláciu vysokej intenzity tréningu. Hellnox® obsahuje efektívnu kombináciu vysokých dávok látok stimulujúcich produkciu NO (oxidu dusnatého) doplnenú o zdroje sacharidov - izomaltulózu (PalatinoseTM), maltodextrín a dextrózu, voľné aminokyseliny (BCAA, L-glutamín), Creapure® (nemecký kreatín monohydrát najvyššej čistoty látky - taurín, kofeín a extrakt zo zeleného čaju. Unikátny je obsah patentovanej zložky ActiNOS® (selektívne nitro peptidy a frakcie modifikovaného, ​​čiastočne hydrolyzovaného srvátkového izolátu). Teraz Vám prinášame v tomto produkte inováciu. Výrobca ActiNOS® vyvinul novú, oveľa koncentrovanejšiu formu nitro peptidov (označovanú aj ako CFM Nitro P), a tú sme použili v produkte Hellnox®! V inovovanom Hellnoxe® bolo tiež použité sladidlo z rastliny stévie, ktoré je prírodného pôvodu.

HELLNOX® - ANABOLIZÉRY EXTRIFIT®

Absolútny kráľ všetkých "enóčok", ktorý na celom trhu nemá žiadnu konkurenciu. Hellnox® je profesionálny produkt, ktorý obsahuje úplne všetko, čo núti sval rásť, a to v neuveriteľných dávkach. Hellnox® je NO produkt z kategórie All in One (všetko v jednom) a je určený pre naozaj náročných užívateľov, ktorí to myslia s kulturistikou vážne a chcú veľké, kvalitné a tvrdé svaly vybudovať rýchlo! Hellnox® je tvorený najsilnejšími a najúčinnejšími látkami, aké sú v roku 2013 pre rast svalovej hmoty k dispozícii. Doteraz nikto neskombinoval takéto dávky a takú kvalitu do jediného produktu! Hellnox® je určený na užívanie aspoň 3 - 6 týždňov v kuse, kedy za toto obdobie už boli zaznamenané prírastky 3 - 6 kg (!) novej svalovej hmoty, a to dokonca s úbytkom podkožného tuku!

 • Hlavnou zložkou je najmodernejšia pumpovacia látka ActiNOS® (vnútro peptidy, vystreľujúce do svalových buniek okamžite po požití bez akéhokoľvek trávenia). Táto patentovaná látka spôsobuje najintenzívnejšie prúdenie krvi vo svaloch a do svalových buniek pumpuje v jeden moment aj tie najrýchlejšie stavebné bielkoviny vo forme peptidov, čo sú pre svalový rast tie najlepšie využiteľné stavebné látky zo všetkých!
 • ActiNOS® v dennej dávke 170 miligramov! Práve také množstvo je optimálnych na okamžité spustenie svalového rastu!
 • Najsilnejšia pumpovacia zmes, aká kedy bola použitá - 16170 mg v dávke! Množstvo citrulínu, kryštalického arginínu, beta alanínu, vnútro peptidov ActiNOS® a arginínu AKG je až 25x vyššie ako u konkurenčných výrobkov.
 • Najkvalitnejší kreatín vôbec – chránený Creapure® v dávke 5000 mg! Účinnosť na svalovú silu a svalový rast je potvrdená mnohými štúdiami.
 • 10 gramov voľných aminokyselín (free form) v dávke! Také množstvo je unikátne a vplyv voľných aminokyselín na svalový rast je jednoznačne potvrdený. Hellnox® obsahuje: 5000 mg prorastových BCAA (free form) v dávke v optimálnom pomere 2:1:1 = anabolický a antikatabolický účinok 5000 mg glutamínu (free form) v dávke - voľná aminokyselina, z ktorej je tvorená svalová hmota až zo 70%!
 • Stimulačná fúzia, zostavená zo silnej trojkombinácie kofeín - extrakt zeleného čaju - taurín
 • Sacharidový matrix zostavený v logickom pomere 3:2:1 z PalatinoseTM, maltodextrínu a dextrózy - zaisťuje plynulý nástup účinku všetkých zložiek a tiež slúži ako spúšťač účinku Creapure®

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

 • Každú odmerku (20 g) rozpustite v 2 dcl vody. Maximálna denná dávka = 60 g.
 • obsah pripraveného nápoja je určený na priamu konzumáciu
 • dávku užívajte 15 - 20 minút pred tréningom
 • začiatočníci: užívajte 1 odmerku produktu Hellnox®
 • kondiční športovci: užívajte 2 odmerky produktu Hellnox®
 • pokročilí a výkonnostní športovci: užívajte 3 odmerky produktu Hellnox®

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: