w3c

w3c

SAN - LIVER SUPPORT FORMULA 100 KAPSÚL

17,90 €

SAN - LIVER SUPPORT FORMULA 100 KAPSÚL

Keď je vaša pečeň preťažená. Prírodné výťažky v tomto produkte účinne prispievajú k schopnosti vášho tela zvládnuť všetko, čo naň vy a vaše prostredie vrhnete. Liver Support Formula obsahuje tri účinné bylinné extrakty: Pestrec mariánsky, artičok a koreň púpavy. Tieto extrakty udržujú zdravú pečeň, chránia ju pred poškodením a podporujú detoxikačné vlastnosti pečene.

SAN - LIVER

17,90 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

SAN - LIVER SUPPORT FORMULA 100 KAPSÚL

Keď je vaša pečeň preťažená. Prírodné výťažky v tomto produkte účinne prispievajú k schopnosti vášho tela zvládnuť všetko, čo naň vy a vaše prostredie vrhnete. Liver Support Formula od firmy SAN obsahuje tri účinné bylinné extrakty: Pestrec mariánsky, artičok a koreň púpavy. Tieto extrakty udržujú zdravú pečeň, chránia ju pred poškodením a podporujú detoxikačné vlastnosti pečene.

  • Stimuluje zdravú produkciu žlče
  • Podporuje zdravú hladinu cholesterolu
  • Udržuje a chráni zdravú funkciu pečene

Dokonca aj so zdravým výživovým plánom je vaša pečeň kľúčovým orgánom, ktorý je veľmi zaťažený. Takmer každý toxíny a chemikálie, ktoré sa dostanú do vášho krvného obehu, spracuje alebo zlikviduje vaša pečeň. Každodenný život núti vaše telo filtrovať množstvo kontaminantov.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Užívajte 1 kapsulu raz denne s jedlom. Konzumujte s minimálne 240 - 300 ml vody.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: