w3c

w3c

Extrifit - CREA ETHYL ESTER 250 kapsúl

15,00 €

Extrifit - CREA ETHYL ESTER 250 kapsúl

Creatine Ethyl Ester od Extrifit je úplne jednoznačne jedným z najlepších doplnkov súčasnosti pre svalový objem a silu. Zaisťuje až 40-krát väčšiu účinnosť a absorbovateľnosť než bežný kreatín.

Extrifit - CREA

15,00 €

w3c

Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Kreatín od Extrifit patrí k najúčinnejším legálnym doplnkom výživy pre športovcov určeným pre naberanie svalovej hmoty a nárast sily. To sa ukázalo aj pri tvorbe novej legislatívy EÚ, kedy NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo 16. mája 2012 zriaďuje zoznam povolených zdravotných tvrdení o potravinách, čo zahŕňa aj popis účinkov kreatínu. To znamená, že EÚ tieto účinky považuje za vedecky preukázané. Podľa textu tohto nariadenia je teda preukázané, že, ako je presne uvedené, kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu, ako je potrebné typicky kulturistické posilňovanie alebo kondičné posilňovacie cvičenie vo fitness centre, a že tohto účinku dosiahnete pri minimálna dodávke 3 g kreatínu denne.

Vplyv kreatínu na silový výkon má zásadný význam pre proces naberania svalovej hmoty, pretože čím vyšší silový výkon v tréningu podáte, tým väčšie úrovne adaptačných procesov vo svale, a teda aj svalového rastu dosiahnete.

A to všetko s tým, že kreatín je prirodzená látka, ktorá sa nachádza v ľudskom tele, nie je návyková ani toxická aj pri väčších dávkach! Prebytočný kreatín, ktorý telo nespotrebuje, je vylučovaný močom v podobe kreatinínu.

V suplementoch určených pre športovcov môžete nájsť kreatín v niekoľkých formách. Jednou z moderných foriem kreatínu je kreatín etyl ester - CEE. Ak chcete teda dosiahnuť vyšších silových výkonov pri tréningu, je pre Vás Creatine Ethyl Ester tou správnou voľbou!

CEE obsahuje kreatínový etyl ester HCl. Estery sú organické zlúčeniny, ktoré vznikajú v procese esterifikácie - čo je reakcia kyseliny karboxylovej s alkoholmi. Zdôraznením pozitívnych vlastností a elimináciou negatívnych stránok kreatín monohydrátu vzniká kreatín etyl ester HCl. Vedecké štúdie potvrdili jeho vysokú účinnosť s minimálnymi vedľajšími účinkami! Pre náročných športovcov, ktorým ide o čo najvyšší výkon a čo najvyšší nárast svalovej hmoty je určený presne tento výrobok, vyskúšajte a uvidíte!

Odporúčané dávkovanie:

  • odporúčaná dávka v tréningový deň je 6 kapslí Crea Etyl Ester 30 - 60 minút pred záťažou
  • v deň tréningového voľna užívajte 6 kapsúl pred spánkom
  • dávku zapite dostatočným množstvom vody

Upozornenie:

Osobitný režim manipulácia s produktom. Podmienky pre skladovanie, manipuláciu a dopravu: 1. Dodržujte podmienky rozpätie teplôt 12 - 25 ° C, krátkodobo je možné produkt riadne zabalený v originálnom ochrannom kartóne vystaviť teplotám 5 - 30 ° C. 2. Produkt je treba skladovať v suchom prostredí do max. 60% vlhkosti. Vyvarujte sa náhlym zmenám teplôt a vlhkosti (zabráňte manipulácii v daždi a iné prírodné vlhkosti, na slnku, v mraze). 3. Keďže kreatín etyl ester je látka hydroskopická (má schopnosť ľahko pohlcovať a udržiavať vzdušnú vlhkosť), dodržujte uvedené podmienky. Zabránite tým poškodeniu výrobku. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: