w3c

w3c

Czech Virus - JOINT MAX ULTIMATE BLEND 460g

29,90 €

Czech Virus - JOINT MAX ULTIMATE BLEND 460g

Joint MAX Ultimate Blend je horúcou novinkou z dielne najoriginálnejšie českej značky Czech Virus® . Jedná so o komplexné kĺbovú výživu s vysokým obsahom funkčných látok v jednej dávke ( cez 8600 mg !! ).

Czech Virus -

29,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Produkt je dostupný s inými možnosťami

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Czech Virus - JOINT MAX ULTIMATE BLEND 460g

Joint MAX Ultimate Blend je horúcou novinkou z dielne najoriginálnejšie českej značky Czech Virus® . Jedná so o komplexné kĺbovú výživu s vysokým obsahom funkčných látok v jednej dávke ( cez 8600 mg !! ). Premyslené zloženie cielia na celkový stav kĺbov (chrupavky, spojivové tkanivo, zápaly, rozsah pohybu ...) a bolo navrhnuté podľa najaktuálnejších poznatkov v tejto oblasti. Veľkou výhodou tohto produktu je tiež dobrá rozpustnosť a skvelá chuť - neuveríte, že pijete kĺbovú výživu. A to všetko navyše absolútne BEZ CUKRU!

Peptan® sú značkové peptidy hydrolyzovaného kolagénu . Účinnosť kolagénových peptidov v podpore zdravia kĺbov je podporená rozsiahlymi vedeckými štúdiami. Bezpečné a prírodné kolagénové peptidy sú vlastným stavebným kameňom tela pre chrupavku a ideálne látkou, ktorá so zameriava nielen na starších spotrebiteľov, ale aj na tých, ktorí so často zúčastňujú opakujúcich so športov, ako je fitness, beh alebo cyklistika. Kolagénové peptidy ponúkajú jedinečné a preukázané výhody a stále častejšie so používajú ako kľúčová aktívne zložka v úspešných zloženiach prípravkov pre zdravie kĺbov.


účinná látka Množstvo v 1 dávke (11,5 g)
Peptan® ( hovädzie kolagénové peptidy) 4000 mg
Methylsulfonylmetan (MSM) 2000 mg
Glukosamín sulfát 2KCL 1600 mg
z toho čistý glukosamín sulfát 1176 mg
Chondroitín sulfát (90%) 1000 mg
Vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg (tj. 125% RVH *)
kurkuma 22 mg
hyaluronát sodný 20 mg

* Referenčná výživová hodnota

Zloženie pre príchuť Tropical: Peptan® ( Hovädzie kolagénové peptidy), Methylsulfonylmethan (MSM), Glukosamin Sulfát 2KCL ( z kôrovcov ), Aroma, Chondroitín sulfát, Kyselina citrónová, Kyselina jablčná, Sušené maslo , Xantánová guma, Sladidlo: Sukralóza, Kyselina askorbová, Farbivo: extrakt z papriky; Kurkuma, Hyaluronát sodný

alergény: Kôrovce. Vyrobené v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

varovanie: Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: