w3c

w3c

Amix OptiMass Beef 2500 g

30,00 €

Amix OptiMass Beef 2500 g

OptiMass Beef Anabolic Gainer od firmy Amix je gainer založený na značkovom hovädzom proteínovom izoláte.

Amix OptiMass

30,00 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Amix OptiMass Beef 2500 g

OptiMass Beef Anabolic Gainer od firmy Amix je gainer založený na značkovom hovädzom proteínovom izoláte.

Vynikajúci produkt z radu gainerov vystavaný na značkovom hovädzom proteínovom izoláte HydroBeef® a vysoko kvalitnom sacharidovom matrixe. Hovädzí proteínový izolát HydroBEEF® je jedným z najlepších zdrojov bielkovín. Gainer Opti-Mass je určený pre všetkých, ktorí chcú zvýšiť svalovú hmotu a silu.

Výhody:

  • Sladidlo stévia a sukralóza
  • Nízky obsah tukov
  • Menej ako 2 g cukru v dávke
  • Bez laktózy
  • Bez aspartámu
  • MCT - triglyceridy so stredne dlhým reťazcom
  • Výborne rozpustný

Dávkovanie

  • Zmiešajte 1 kopcovitú odmerku (50 g) s 250-300 ml vody. Použite mixér alebo šejker. Užívajte 1-3 porcie denne, v závislosti od fyzických, športových aktivít a stravy. V tréningové dni odporúčame prednostne užívať po cvičení, ostatné dni medzi jedlami ako snack.

Zloženie

Polyméry glukózy (maltodextrín), hydrolyzované hovädzie peptidy HydroBeef® - 30 %, kakaový prášok (len pre čokoládové príchute), ryžové polysacharidy, pufrovaný kreatín monohydrát (Kre-Alkalyn®), hydrolyzovaný voskový kukuričný škrob, amylopektín z jačmenného škrobu (Vitargo®), maltodextrín (Fibersol®-2), instantizované aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA 2:1:1 - L-leucín, L-izoleucín, L-valín), mikronizovaný L-glutamín, aróma, stredné nasýtené triglyceridy (MCT tuky v prášku - triglyceridy kaprylovej kyseliny/hexánovej kyseliny, kazeinát sodný, glukózový sirup, emulgátor - E 472c), mleté ľanové semienka BevGrad™ XtraSmooth Flax, stabilizátor (guarová guma), emulgátor (sójový lecitín), farbivo (extrakt z červenej repy - len pre príchuť Forest Fruits), chlorid sodný, sladidlá (sukralóza, acesulfam-K a glykozidy steviolu).

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, mäkýšov, orieškov a arašidov.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: