w3c

w3c

6Pak Nutrition BCAA Instant Pak 400 g

17,00 €

6Pak Nutrition BCAA Instant Pak 400 g

Receptúra ​​pred tréningom obsahujúca aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) v pomere 2:1:1 a vitamíny (vitamín C, vitamín B6 a vitamín B12).

6Pak Nutrition

17,00 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Vypredané

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

6Pak Nutrition BCAA Instant Pak 400 g

Aminokyseliny vrátane aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) sú zložkami proteínov, t.j. hlavnými funkčnými a stavebnými blokmi každej bunky ľudského tela. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sú klasifikované ako exogénne aminokyseliny, a preto je potrebné dodávať ich stravou, pretože nie sú syntetizované organizmom. Zásobníkom aminokyselín s rozvetveným reťazcom je primárne svalové tkanivo, kde BCAA tvoria asi 14-18 % jeho štruktúry. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom môžu byť zdrojom energie a podieľať sa na syntéze ďalších aminokyselín. Môžu ovplyvniť syntézu bielkovín, najmä svalových, čo je pre fyzicky aktívnych ľudí veľmi dôležité.

Stojí za to vedieť, že pridanie vitamínov do BCAA PAK nie je náhodné. Vitamín C, vitamín B6 a vitamín B12 prispievajú k udržaniu normálneho energetického metabolizmu a znižujú pocit únavy a vyčerpania. Tieto vitamíny navyše pomáhajú pri správnom fungovaní imunitného a nervového systému a pomáhajú udržiavať normálne psychologické funkcie. Vitamín B6 navyše prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu bielkovín a glykogénu, ako aj k regulácii hormonálnej činnosti. Vitamín B12 zase hrá úlohu v procese delenia buniek a pomáha pri správnej produkcii červených krviniek.

Instantizovaná receptúra ​​6PAK Nutrition BCAA PAK zaručuje dobrú rozpustnosť, vďaka čomu rýchlo prijmete svoju porciu BCAA obohatenú o vitamíny. Váš recept na úspech môžu byť aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v optimálnom pomere 2:1:1.

Výhody:

  • Rozvetvené aminokyseliny v pomere 2:1:1
  • Podpora pri tréningu
  • Dobrá rozpustnosť

Dávkovanie

Zmiešajte 10 g (2 odmerky) prášku s 300 ml vody. Užívajte 1 dávku denne pred, počas alebo po tréningu.

Mohlo by vás zaujať aj

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: