• Novinka

WARRIOR LABS LIGABOL 90 tabliet

Kód:

79,90 €
S DPH

Je vytvorený prostredníctvom jedného z najsilnejších SARMs - LGD-4033. Vďaka nemu a ďalším 6 zložkám vybudujete tú najimpozantnejšia svalovú hmotu v extrémne rýchlom čase.

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Aj vy viete, že steroidy vám môžu vybudovať masívny svalovú hmotu, ale zároveň majú toľko nežiaducich účinkov, že absolútne prevyšujú ich výhody. Mnoho kulturistov preto vyhľadáva SARMs (selektívne modulátory androgénnych receptorov), ktoré im pomáhajú pokročiť.

LGD-4033 - je veľmi silný SARMs, ktorý vám pomôže naplniť váš potenciál. Predstavuje nesteroidné perorálna SARMs, ktorý sa viaže na AR, ktorý produkuje podobné výsledky ako anabolické steroidy. LGD-4033 je najsilnejšou SARMs pokiaľ ide o veľkosť, ktorú možno získať.

Vďaka jeho selektívnosti (pôsobí cielene na svaly a kostru) je vhodným produktom pre liečbu akútnych a chronických ochorení súvisiacich so stratou svalovej hmoty vplyvom veku alebo rakoviny. Predpokladá sa, že oproti testosterónu tkvie jeho najväčšia výhoda v bezpečnosti.

LGD-4033 vykazuje anabolickú aktivitu v kostiach a svaloch namiesto toho, aby negatívne ovplyvňoval prostatu, mazové žľazy tak, ako to robia steroidy.

Benefity užívania LGD-4033:

Nárast svalovej hmoty

Zlepšenie svalovej tvrdosti

Pokles telesného tuku

liečivé vlastnosti

Nespôsobuje nežiaduce vedľajšie účinky

Boron (Bór) - je vzácny minerál a často sa o ňom hovorí ako o pozostatku "veľkého tresku". Tvorí asi 0,001% zemskej kôry. Bor nie je len vzácnym zemským prachom, ale tiež veľmi významnou makroživín. Bohužiaľ, bór dnes nie je zahrnutý do zoznamu "základných vitamínov a minerálnych látok pre prežitie ľudstva" a nie je ani stanovená minimálna požiadavka na tento minerál.

Väčšina športujúci populácie nevie, že bór je prirodzený testosterón booster. Tento "nepopulárne" stopový prvok je v skutočnosti oveľa účinnejšia pri zvyšovaní hladiny Testosterolu ako komerčne predávané testosterón boostrami.

Vedecký tím testoval 8 mužských subjektov, ktorí užívali 10 mg bóru každé ráno po dobu 7 dní. Po uplynutí týždňa bolo zistené, že:

Hladina voľného testosterónu sa zvýšila o 28%

Voľné hladiny estrogénov sa znížili o 39%

Hladiny DHT (dihydrotestosterónu) sa zvýšila o 10%

Zápalové biomarkery výrazne poklesli

Horčík - je nenahraditeľný takmer pre všetky procesy, ktoré v ľudskom tele prebiehajú. Tým najdôležitejším je tvorba energie. Tá je nevyhnutná pre akýkoľvek pohyb a výkon. Pri športe sa energia niekoľkonásobne viac spotrebúva, preto je potrebné dopĺňať externe aj horčík.

Horčík navyše pôsobí relaxačne na svaly, pomáha tak predchádzať kŕčom stehien a lýtok, ktoré sa u športovcov môžu vyskytovať. V bunkách je po draslíku najfrekventovanejším minerálom. Udržuje bunky zdravé a spomaľuje ich odumieranie. Podieľa sa na transporte cukrov do buniek a zlepšuje využitie kyslíka v nich.

 

Nettle root (extrakt zo žihľavy) - je často používaná pri liečbe anémie, pri problémoch s prostatou a pri rôznych infekciách. Pokiaľ ide o výstavbu svalov, extrakt zo žihľavy priaznivo ovplyvňuje hladiny testosterónu v tele. Čaj z lístkov podporuje činnosť žlčníka a pankreasu a pôsobí preventívne pri žalúdočných vredoch. Žihľava tiež znižuje hladinu glukózy v krvi a urýchľuje metabolizmus. Má silné detoxikačné účinky.

Vitamín D3 - dôležitá forma vitamínu D potrebná najmä na správny chod imunitného systému a pre vytváranie svalových buniek. Jeho hlavným zdrojom je slnečné svetlo, ale väčšina populácie bojuje s jeho nedostatkom, a preto je potrebné jeho príjem vo forme doplnkov výživy.

 

Long Jack alebo tiež Eurycoma longifolia je veľmi horkým výťažkom stromu s liečivými účinkami. V tradičnej ľudovej medicíne sa stáročia využíval a dodnes využíva ako afrodiziakum. Prirodzenou formou zvyšuje hladinu testosterónu, čo je veľmi užitočná vlastnosť aj pre silových športovcov a kulturistov. Jeho bežný výskyt je v Indonézii a Malajzii a v niektorých častiach Vietnamu, Laosu a Thajska.

Pozitívny vplyv na nárast hladín testosterónu je zapríčinený prítomnosťou skupiny horkých látok s názvom quassinoidy. V Long Jacku sa ich nachádza 10 a prvýkrát boli objavené až v roku 2009. Testosterón je dôležitý pre nárast svalovej hmoty, sily a pre rovnováhu tuku v ľudskom tele. Na rozdiel od exogénneho testosterónu sa nemusíte báť nežiaducich vedľajších účinkov.

Zinok - patrí tiež k jednému z najpočetnejších minerálov v ľudskom organizme. Priaznivo ovplyvňuje imunitný systém, urýchľuje hojenie rán a zlepšuje sexuálne funkcie. Typickým prejavom nedostatku zinku sú biele škvrny na nechtoch.

Nutričné ​​informácie:

Veľkosť jednej dávky: 2 kapsule

Počet dávok v balení: 45

Hodnoty jednej dávky% DV

LGD-4033 10 mg +

Boron 10 mg +

Magnézium 600 mg +

Nettle root 280 mg +

Vitamín D3 100 mcg +

Long Jack 1: 200 extract 280 mg +

Zinc 20 mg +

+ Denná hodnota nebil stanovená

Ostatné zložky: stearan horečnatý

dávkovanie:

Určené ako doplnok výživy. Užívajte 1 dávku 3 kapsule denne po dobu 8 - 12 týždňov. Pre najlepšie výsledky užívajte kapsule jednotlivo počas dňa, každé 4 hodiny. Dávka sa môže zvýšiť na dvojnásobok (6 kapsúl denne).

Upozornenie:

Určené len pre zdravé dospelé jedince. Neodporúča sa pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Počas užívania tohto produktu neužívajte kofeín z iných zdrojov. Ak máte zdravotné problémy o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom. V kombinácii s týmto výrobkom sa neodporúča konzumácia alkoholu v akomkoľvek množstve. Prekračovanie odporúčaného dávkovania neprináša lepšie výsledky. Ak pocítite akékoľvek negatívne vedľajšie účinky, ihneď prerušte užívanie produktu.

Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Chrániť pred deťmi a domácimi zvieratami. Neužívajte ak bol porušený ochranný obal.

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácii s alkoholom, liekmi alebo drogami.

Warrior Labs
9 položky

Ďalšie produkty v rovnakej kategórií

Hore