USP Labs - Jack3d 250 g Väčšie

USP Labs - Jack3d 250 g

Nový produkt

Máte radi tréning s obrovskou energiou, silou, vitalitou a vytrvalosťou? Neexistuje nič také ako presná kombinácia zložiek braných pred tréningom na vyvolanie nepretržitých euforizujúcich tréningov k dosiahnutiu vašich cieľov. Navyše ak váš tréning nie je dobrý, môžete zabudnúť na výraznejší progress.

Viac detailov

27,80 € s DPH

 • USP Labs Jack3d môže podporovať túžbu zdvíhať väčšie závažia, vykonať viac opakovaní s príslušnou váhou a disponovať dlhotrvajúcou energiou, to všetko spolu s neuveriteľným napumpovaním svalov. Množstvo energie a sústredenosť je perfektná, napumpovanie a žilnatosť budú mimo kontrolu, ale najdôležitejšie je to, že sa budete cítiť skvele počas celého tréningu.

   

  USPlabs Jack3d: 1. hlavné zložky v Jack3d môžu podporiť intenzitu, silu, energiu, výbušnosť, vytrvalosť a napumpovanie. 2. žiadne cukry. 3. žiadne kalórie. 4. žiadny maltodextrín. 5. žiadne obrovské množstvá horčíku. 6. žiadne umelé farbivá. 7. neplatíte za 2 hlavné zložky a za 20 prídavných látok. 8. umožňuje trom systémom pracovať spolu a tak môžu pokračovať v účinnosti počas celého tréningu. Toto je skutočná synergia Jack3d. 9. skvelá chuť. 10. ultra-koncentrácia – potrebuje iba cca 0,2 litra vody na jednu dávku.

   

  Dávkovanie:

  Najprv rozmiešajte 1-2 odmerky (1 odmerka 5,5 g) do 2-3 dcl vody a vypite 30-45 min. pred tréningom. V prípade že organizmus bez problému znáša túto dávku môžete pred ďalším tréningom užiť až 3 odmerky pred tréningom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Užívajte len pred tréningom.

   

  Zloženie:

  1.) arginin alfa-ketoglutarát (L-arginín AKG): má vplyv na podporu prekrvenia, napumpovania a zvyšuje žilnatosť. Zefektívňuje prenos živín, zásobovanie svalov a zväčšuje bunkovú štruktúru.

  2.) kreatín monohydrát: ako je známe, dokáže navýšiť hladinu ATP (adenozíntrifosfátu) v organizme, ktorý predstavuje hlavnú vysoko-energickú zložku.

  3.) beta-alanín: pomáha dopĺňať svalové zásoby karnozínu a doplnené zásoby karnozínu optimalizujú anaeróbnu výkonnosť (silu) a oddiaľujú únavu – budete schopní cvičiť intenzívnejšie počas dlhšej časovej periódy.

  4.) kofeín: dokáže stimulovať centrálnu nervovú sústavu a zefektívniť celkovú svalovú prácu, bojuje proti únave a dokáže navodiť povzbudivé a euforizujúce pocity.

  5.) schizandra: jej hlavnou úlohou je podporiť fyzickú silu a zvýšiť kapacitu tréningového objemu.

  6.) 1,3-dimethylamylamine: stimulačné účinky a zlepšenie sústredenia.

   

  Product name:Jack3d
  Container size:250 g
  Serving size:5.55 g
  Servings per container:45
  Supplement facts:per portion (5.55 g)amount%DV
  Arginine Alpha-Ketoglutarate, Creatine Monohydrate, Beta Alanine (CarnoSyn®), Caffeine, 1,3-Dimethylamylamine HCl, Schisandra Chinensis (Berry) Extract (Standardized for Shizandrol A)4145 mg*

   

  Upozornenie:

  Tento produkt je určený športovcom a nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 r. Neužívajte ak ste mali infarkt myokardu (srdečný záchvat!) Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou (predovšetkým chorobou srdca, centrálneho nervového systému, močového ústrojenstva, opary a pod.) alebo ak beriete liek na predpis alebo voľne predajný! Pred tým ako začnete akúkoľvek diétu alebo cvičebný program, konzultujte to so svojim lekárom! V žiadnom prípade neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nesprávne dávkovanie prípravku nezlepšuje výkon a nie je odporúčané! Dodržujte dostatočný pitný režim! Uchovávajte na suchom a chladnom mieste v izbovej teplote mimo dosahu detí! Pred užívaním si pozorne prečítajte návod a riaďte sa inštrukciami uvedenímy na Jack3d.

Recenzie

  Napísať recenziu

  USP Labs - Jack3d 250 g

  USP Labs - Jack3d 250 g

  Máte radi tréning s obrovskou energiou, silou, vitalitou a vytrvalosťou? Neexistuje nič také ako presná kombinácia zložiek braných pred tréningom na vyvolanie nepretržitých euforizujúcich tréningov k dosiahnutiu vašich cieľov. Navyše ak váš tréning nie je dobrý, môžete zabudnúť na výraznejší progress.

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: