Universal ANIMAL PUMP 270 tabl.

Nový produkt

Animal Pump je komplexný predtréningový stimulant, ktorý obsahuje zmes rôznych látok, čo umožňuje oveľa tvrdší a intenzívnejší tréning.

Viac detailov

37,80 € s DPH

 • Vlastnosti a špecifikácie:

  Animal Pump je komplexný predtréningový stimulant, ktorý obsahuje zmes rôznych látok, čo umožňuje oveľa ťažší a intenzívnejší tréning. Zabezpečuje maximálne napumpovanie vďaka zložkám, ktoré zvyšujú hladinu oxidu dusnatého. Oxid dusnatý je látka, ktorá sa prirodzene vytvára v ľudskom tele. Vďaka napumpovaniu sa zväčšuje prívod kyslíka a výživných látok, ktoré sú nevyhnutné k tvorbe svalovej hmoty. Navyše Animal Pump zvyšuje hladinu energie.

  Charakteristika:

  • komplexný predtréningový stimulant
  • zaručuje maximálne napumpovanie
  • zvyšuje hladinu oxidu dusnatého
  • podporuje zvýšenie energie
  • podporuje nárast svalovej hmoty

  Zloženie:

  Horčík kreatín chelát, kreatín monohydrát, fosforečnan vápenatý, želatína, methylxanthine komplex (kofeín, prášok z orecha Kola, prášok z guarany), mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, kyselina stearová, magnéziumstearát, extrakt z koreňa škorice, oxid titaničitý, extrakt zo senovky gréckej, FD&C Blue #1, FD&C Red #40, farmaceutická glazúra.

   

  Dávkovanie:

  Aplikujte každý deň 1 balíček, a to 30 – 45 minút pred tréningom, najlepšie nalačno. Keďže každý pack obsahuje plnú dennú dávku kreatínu, odporúča sa užívať každý deň pre optimálny výsledok. Červenú (stimulujúcu) kapsulu môžete vynechať v netréningové dni alebo ak trénujete neskoro večer.

  Nutričné hodnoty:

  1 dávka (1 sáčok)
  Vitamín C (ako kyselina askorbová)60 mg
  Selén (ako seleničitan sodný)100 mcg
  Foundational Creatine Matrix3000 mg
  Kreatín MagnaPower®, Tricreatine Matrix (TCM) (kreatín glukonát, kreatín orotát, kreatín AKG, Creapure®
  NO Blast Komplex2000 mg
  Arginín alfa-ketoglutarát (Arginín-AKG), Ornitín alfa-ketoglutarát (ornitín-AKG), Glucouronolactone, Beta alanín (Carnosyn®), extrakt z kôry borovice
  Energy Rush Komplex500 mg
  Methylxanthine komplex (kofeín, prášok z orecha Kola, prášok z guarany
  Antioxidant Komplex700 mg
  Extrakt zo semienok grepu, L-cysteín HCl, Extrakt zo zeleného čaju (EGCG), Na-R kyselina alfa lipoová (Na-R ALA)
  Pump Transport Komplex1000 mg
  Taurín, koreň zo zázvoru (gingerols, shogaols), Cinnulin PF, extrakt zo senovky gréckej 4-Hydroxyisoleucin (20%), BioPerine®, (extrakt z čierneho korenia štandardizovaný na minimálne 95% rekuperačné alkaloidy)

  Upozornenie:

  Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov.

Recenzie

  Napísať recenziu

  Universal ANIMAL PUMP 270 tabl.

  Universal ANIMAL PUMP 270 tabl.

  Animal Pump je komplexný predtréningový stimulant, ktorý obsahuje zmes rôznych látok, čo umožňuje oveľa tvrdší a intenzívnejší tréning.