Swanson - Bioperine 60cps
Novinka

Swanson - Bioperine 60cps

Bioperin (Piperín) - štandardizovaný extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum). Ide o jeden z najužitočnejších doplnkov, ktorý je vhodný kombinovať s ostatnými pre ich posilnenie a zvyšuje účinnosť a vstrebateľnosť živín ako cukrov, tukov a bielkovín.

5,90 €
S DPH
 Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Je často využívaný aj pri dietach.

Balenie: 60 kapsúl po 10 mg
Odporúčané dávkovanie: 
1 kapsulu 1x až 2x denne, zapiť vodou. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Kľúčové slová: vstrebávanie živín, rakovina pŕs, čierne korenie, obezita, látková výmena, nové tukové bunky, redukcia hmotnosti, svalová hmota, odolnosť organizmu, efektivita tréningu, telo bez celulitídy, antioxidačná ochrana, prírodné antidepresívum, prírodné digestívum, rakovina čriev.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006 a nariadení komisie č. 432/2012 nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o produktoch uvedených na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky. Pokiaľ spotrebiteľ požaduje presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami, je nutné sa s nimi oboznámiť na príslušných miestach a zdrojoch. Možné pozitívne, ale aj nežiadúce účinky je potrebné pred samotným užívaním konzultovať so svojím lekárom.
Dátum výroby vyznačený na obale, dátum spotreby je 2 roky od dátumu na obale.

Tabuľka dát