Warrior Labs - Epi Tren6 60cps Väčšie

Warrior Labs - Epi Tren6 60cps

Nový produkt

Nadupanejšia verzia produktu TREN-V obohatená o zložky Epistane a Hexadrone, pre rast tých najkvalitnejších svalov.

Benefity TREN6:

 • Nárast skalopevných svalov
 • Výrazne lepšia definícia svalov už v priebehu pár dní
 • Zrýchlenie regenerácie

Viac detailov

Dodanie 1 až 3 dni.

56,00 € s DPH

 • TREN6 je vylepšená verzia produktu TREN-V. Je zložený z troch prohormónov a to:

  • Epistane      

   

  Epistane alebo tiež Epi je DHT prohormón, ktorý bol uvedený na trh firmou RPN výrobkom „Havoc“. Epi je anti-estrogénová zmes, ktorá pomáha užívateľom nadobudnúť čistú svalovú hmotu a znížiť množstvo podkožného tuku. Epistan predstavuje špeciálny prohormón, ktorý Vám pomôže vybudovať svalovú hmotu aj v období diéty. Viaže sa na androgénne receptory kostrového svalstva a svalové kmeňové bunky. To vedie k zmenám vo funkcii svalových buniek a zlepšuje syntézu proteínov. DHT je skratka pre dihydrotestosterón, ktorý je veľmi podobný ľudskému testosterónu. Okrem toho nie je aromatizovaný. Znamená to, že nevykazuje nechcené estrogénové nežiaduce účinky ako je gynekomastia a retencia vody.

  Trenavar

  Trenavar je tiež známy pod názvom Trendione a je desaťkrát viac androgénový ako testosterón. Predstavuje prohormón, ktorý sa zacieľuje na 17b-HSD1, čo v jednoduchosti znamená, že sa v tele konvertuje na trenbolon. Podľa týchto faktov môžete očakávať rovnaké účinky aké prináša aplikácia injekčného trenbolonu. Je vhodný do samostatných cyklov, rovnako tak aj do kombinácii s ostatnými prohormónmi. Vyznačuje sa tiež prívlastkom „prohormón skúsených“. Neodporúča sa ľuďom náchylným na vznik gynekomastie. Podľa skúseností konzumentov, za najväčšie benefity užívania sa považuje rast čistej, suchej svalovej hmoty pri súčasnom odbúravaní podkožného tuku. V dostupnej literatúre sa tiež uvádza extrémne prekrvenie svalov počas tréningu. Je populárnejší aj z dôvodu, že na dosiahnutie výsledkov postačia kratšie cykly – 4 týždne.

   

  • Hexadrone

   

  Hexadrone je relatívne novou zlúčeninou na trhu. Jedná sa o anabolicky veľmi silnú zmes, s veľmi malou androgénovou účinnosťou. Vďaka nej získate čisté svaly bez zbytočnej vody. Hexadrone nie je možné previesť na estrogén, je imúnny voči aromatáze. Táto zlúčenina je aktívna sama o sebe a nepotrebuje žiadnu konverziu na aktívny hormón. Výborné výsledky možno dosiahnuť v kombinácii s inými produktmi z kategórie prohormónov. 

   

  Svojimi účinkami patrí na popredné priečky obľúbenosti amerických kulturistov. Vďaka zložkám, ktoré neviažu vodu je TREN6 vhodný aj do predsúťažného obdobia, kedy je chcené zvýšiť definíciu svalov, ich tvrdosť a zároveň zachovať ich objemy. Kľúčom k úspechu súťažných kulturistov je vhodná suplementácia a tiež aplikácia anabolických steroidov tesne pred súťažou. Ich svaly tak vyzerajú ako vyrezané do skaly, sú plné a extrémne tvrdé. Pokiaľ nechcete riskovať zdravotné problémy, ktoré vám môžu spôsobiť steroidy, je tu TREN6. Váš pomocník. Môžete ho užívať a báť sa jediného – extrémneho nárastu svalovej hmoty a sily.

  TREN6 je špeciálne vyvinutá formula, ktorá nearomatizuje vďaka čomu nebude vaše telo zadržiavať veľké množstvo vody a vy nebudete mať výrazne opuchnutý vzhľad. 

  Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu 1-3 krát denne spolu s jedlom. Pre maximalizáciu výsledkov konzumujte 2 – 3 kapsuly denne. Neužívajte viac ako 4 týždne. Po skončení cyklu odporúčame aplikovať produkt super PCT. Počas užívania odporúčame zvýšený pitný režim (3 – 5 l denne).

  Varovanie: Tento produkt je určený pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre ľudí, ktorí majú diabetes, problémy s pečeňou, alebo vysoký krvný tlak. Počas užívania dodržiavajte zvýšený pitný režim. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

  Cyklus
   Tren6
  1.týždeň 2 kapsuly denne
  2.týždeň 2 kapsuly denne
  3.týždeň2 kapsuly denne
  4.týždeň2 kapsuly denne
  PCT (po kúre)
   Arimit ,alebo PCT
  5.týždeň3 kapsuly denne
  6.týždeň3 kapsuly denne
  7.týždeň3 kapsuly denne
  8.týždeň3 kapsuly denne

  TREN6 + Super DecaSten  (objemovo-tvarovací cyklus)

  Cyklus
   Tren6Super DecaSten
  1.týždeň 2 kapsuly denne2 kapsuly denne
  2.týždeň 2 kapsuly denne3 kapsuly denne
  3.týždeň2 kapsuly denne3 kapsuly denne
  4.týždeň2 kapsuly denne3 kapsuly denne
  5.týždeň2 kapsuly denne/posledný deň len jedna kapsula2 kapsuly denne
  PCT (po kúre)
   Arimit alebo PCT
  6.týždeň3 kapsuly denne 
  7.týždeň3 kapsuly denne 
  8.týždeň3 kapsuly denne 
  9.týždeň3 kapsuly denne
  Nutričné informácie
  Veľkosť jednej dávky:1kaps.
  Počet dávok v balení:60
  Hodnoty jednej dávky
  (EPISTANE) 2a, 3a-epithio17a methyl-17b- hydroxy-5a-andrstane 20 mg *
  (TRENAVAR) Estra-4,9,11-triene-3, Dione 20 mg *
  (HEXADRONE) 6a-Chloro-androst-4-ene-17b-ol-3-one 20 mg *
  N-acetyl Cysteine100 mg
  MILK THISTLE 100mg*
  * denná hodnota nebola stanovená
  Ostatné zložky: želatína, oxid kremičitý, stearát horečnatý, kyselina steárová

Recenzie

  Napísať recenziu

  Warrior Labs - Epi Tren6 60cps

  Warrior Labs - Epi Tren6 60cps

  Nadupanejšia verzia produktu TREN-V obohatená o zložky Epistane a Hexadrone, pre rast tých najkvalitnejších svalov.

  Benefity TREN6:

  • Nárast skalopevných svalov
  • Výrazne lepšia definícia svalov už v priebehu pár dní
  • Zrýchlenie regenerácie