Warrior Labs - Adipokill 90 kapsúl
Výpredaj! Novinka

Warrior Labs - Adipokill 90 kapsúl

Energia, spaľovanie tuku a redukcia hmotnosti - tri najsilnejšie vlastnosti produktu ADIPOKILL od firmy Warrior Labz. Pokiaľ sa snažíte zredukovať telesný tuk, vyrysovať svaly alebo sa pripraviť na kulturistickú súťaž, s ADIPOKILL sa vám bude chudnúť a trénovať ľahšie! Vyskúšajte to sami na vlastnej koži.

47,90 €
S DPH
 Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Čo by ste povedali na to, keby sme vám ponúkli produkt, v ktorom bude až 10 účinných zložiek, ktoré podporujú redukciu hmotnosti a zvýšia vaše energetické hladiny na maximum. Každá jedná látka v ADIPOKILL je sama osebe silným pomocníkom, keď chcete zredukovať vašu hmotnosť. Keď sa spoja tieto megasilné účinky z desiatich látok, svojmu telu dodávate jednoznačne najsilnejšiu tuk spaľujúcu formulu.

Vďaka ADIPOKILL sa vám bude chudnúť ľahšie...

Zloženie:

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky:3 kapsuly
Počet dávok v balení:30
Hodnoty jednej dávky%DV
Caffeine100 mg **
Green Tea P.E. 95%200 mg **
5-Hydroxy Tryptophan (5-HTP)200 mg **
Citrus Aurantium P.E. 95%30 mg **
Corynante Yohimbe Bark P.E. 10% Yohimbe 100 mg **
Coleus Forskolli 12:1500 mg **
Bitter Melon P.E.  50 mg **
D-pinitol200 mg **
Evodiae P.E. 50%, Evodamiamine by HPLC20 mg **
Garcinia Cambogia extract 95% HCA-K400 mg **
** denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky:stearan horečnatý

Dávkovanie:

Užívajte ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu na prázdny žalúdok ráno. Ďalšiu dávku 1-2 kapsuly pred tréningom. Zapite dostatočným množstvom vody. Z dôvodu extrémnej sily neužívajte po šiestej hodine večer. Pokiaľ je vašim cieľom redukcia hmotnosti alebo vyrysovanie svalstva, odporúčame užívať s nasledujúcimi produktmi: Eshred, Tren6, Vengeance, alebo Viking. Vďaka vzájomnej kombinácii s produktom ADIPOKILL budú vaše svaly maximálne ostré, plné, husté a extrémne vaskulárne. Vhodné kombinovať so všetkými produktmi z kategórií naberanie čistých svalovbudovanie objemu.

UPOZORNENIE

Určené pre zdravé osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte nejakým zdravotným problémom o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Pre určenie tolerancie na jednotlivé zložky začnite s dávkou 1 kapsula denne a postupne pridávajte až na tri. Pri vysokých dávkach môže byť vyvolaná úzkosť. ADIPOKILL by nemali konzumovať ľudia s nízkym krvným tlakom, s ochoreniami srdca, s poruchami obličiek a pečeňou.

Ak pocítite vedľajšie účinky ako potenie, búšenie srdca, bolesti brucha, závrate, slabosť, alebo rapídny pokles tlaku ihneď prestaňte s užívaním. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Chráňte pred deťmi. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nekombinujte s inými produktmi obsahujúcimi kofeín!!!

Tabuľka dát

Warrior Labs