• Novinka
Yohimbine Caffeine Magnus 90 kapsúl

Magnus Supplements - Yohimbine Caffeine 90 kapsúl

Kód:

23,00 €
S DPH

Yohimbín + kofeín od Magnus Supplements je jednoduchý doplnok stravy.Je navrhnuté tak, aby vám pomohlo urýchliť vašu ...

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Vypálením tuku v bunke uvoľníte toľko energie do tela, že prejdete celým dňom plným energie. Zvyčajná únava a únava diéty už nie je problémom s doplnkami Yohimbine Caffeine Magnus! Váš metabolizmus je posilnený. Vaša chuť do jedla je potlačená. Geniálny mechanizmus v doplnkoch Yohimbine Caffeine Magnus, ktorý úspešne stráca / stráca váhu.

Yohimbin a kofeínu má takmer neuveriteľné spaľovanie tukov efekt! Strata hmotnosti v problémových oblastiach funguje.

Yohimbin je známy ako "problémových oblastiach spaľovač tuku", pretože to špecificky blokuje receptory alfa-2 sú prevažne umiestnené a vo vyššej koncentrácii v známych problematických zón. Tieto problémové oblasti sú napríklad spodnej časti brucha, zadku a späť, atď. Ostatné spaľovače nie sú tak účinné na problémové oblasti. Dôvodom je, že bežné spaľovače tukov nemôžu blokovať tieto alfa-2 receptory. Blokovanie týchto receptorov môže spôsobiť extrémne vypaľovanie tukov v problémových oblastiach. Výsledok doplnku Yohimbine Caffeine Magnus je jedinečný!

Balenie : 90cps

1cps : 10mg yohimbine, 200mg caffeine

24 položky

Ďalšie produkty v rovnakej kategórií

Hore