Rx Labs - Oxy Pwo 180g
Novinka

Rx Labs - Oxy Pwo 180g

Rx Labs - Oxy PWO 180g

Rx Labs - Oxy PWO 180g je jedným z najlepších doplnkov pred tréningom zvyšujúcich energetickú úroveň a motiváciu k tréningu.

21,98 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Oxy PWO

je jedným z mála pred tréningových produktov na svetovom trhu, ktorý so zdanlivo nie veľmi komplikovaným zložením vykazuje neuveriteľnú účinnosť. Táto formulácia produktu bola zložená iba z najúčinnejších látok, pričom sa zohľadnili ich požadované dávky. Oxy PWO nielen intenzívne stimuluje, ale aj stimuluje energetický metabolizmus a zvyšuje odolnosť a podporuje kognitívne funkcie, čím umožňuje tréning na vyššiu úroveň.

Oxy PWO obsahuje

Citrulín

Podieľa sa na syntéze oxidu dusnatého (NO) a fosfokreatínu a aeróbneho metabolizmu glukózy, čím sa zvyšuje príjem kyslíka, glukózy, aminokyselín a kreatínu a produkcia energie prostredníctvom svalových buniek. Znižuje koncentráciu kyseliny mliečnej a amoniaku vo svaloch, čím umožňuje telu rýchlejšie získavať energiu zvyšovaním hladiny kreatínfosfátu a resyntézy ATP.
Citrulín malát je oveľa účinnejšia forma ako vysoké dávky arginínu, pretože je jeho prekurzorom. Pri rovnakej dávke ako je arginín účinnejší pri zvyšovaní jeho množstva v tele ako samotný arginín.

Beta alanín

Hlavnou funkciou tejto aminokyseliny nie je zvýšenie objemu svalových buniek, ale zvýšenie hladiny karnosínu vo svaloch. Vplyv? Počas aeróbneho aj anaeróbneho úsilia je proces acidifikácie kostrových svalov výrazne spomalený. V praxi sa to premieta do ťažších, intenzívnejších a efektívnejších tréningov. Zvyšuje sa tak vytrvalosť, ako aj svalová sila.

Taurín

Táto aminokyselina zvyšuje odolnosť tela a zabraňuje príznakom únavy a tiež zlepšuje našu koncentráciu. Taurín umožňuje rýchlejšiu a účinnejšiu regeneráciu po tréningu. Ďalším dôležitým rysom tejto aminokyseliny je, že znižuje negatívne účinky stresu, zatiaľ čo my sme na redukciu a používame diétu s nízkym obsahom sacharidov. Taurín tiež pôsobí proti katabolizmu a podporuje transport kreatínu.

N-acetyl tyrozín

Acetylovaný derivát aminokyseliny L-tyrozínu. Bežný L-tyrozín je menej stabilný a tiež menej rozpustný vo vode, čo môže viesť k zníženej biologickej dostupnosti. N-acetyl-L-tyrozín podporuje funkciu mozgu podporou syntézy katecholamínu norepinefrínu a dopamínu (neurotransmitery).
N-acetyl tyrozín pomáha pri správnom fungovaní nervového systému, pomáha udržiavať normálne psychické funkcie a prispieva k zníženiu únavy a únavy.

Kofeín

Má termogénny účinok a potláča chuť k jedlu v dôsledku zvýšenia produkcie adrenalínu a norepinefrínu. Bolo dokázané, že spôsobuje tvorbu takýchto neurotransmiterov ako dopamínu, acetylcholínu alebo dokonca serotonínu v centrálnom nervovom systéme, ktorý má stimulačný účinok a zvyšuje kognitívne funkcie. Celková aktivita kofeínu na tele vám umožňuje udržiavať efektívnosť tréningu a udržiavať pozitívnu náladu, napriek deficitu kalórií.

1,3 DM-aa (1,3 dimetylamylamín) - Veľmi silný stimulant. Stimuluje proces znižovania telesného tuku a pomáha zvyšovať intenzitu tréningu.

Isopropylnorsynephrine

Je forma synefrínu, ktorý má väčšiu biologickú aktivitu ako on, a preto silnejší účinok. Podľa najnovšieho výskumu je hlavnou výhodou izopropylnorsynefrínu zvýšenie rýchlosti metabolizmu a produkcie energie v neprítomnosti účinkov na kardiovaskulárny systém (bez zvýšenia tlaku a bez urýchlenia srdcovej frekvencie). Má aktivitu vo vzťahu k beta-3-adrenergným receptorom, vďaka čomu možno konštatovať, že má dobré lipolytické vlastnosti. Preto pravdepodobne pomôže pri strate kilogramov znížením nadmerného tuku.

Izopropylnorsynefrín tiež potenciálne zlepšuje krvný obeh a zvyšuje krvný tlak, čo zvyšuje účinnosť organizmu. Štúdie tiež ukázali, že môže ovplyvniť fungovanie dýchacieho systému otvorením bronchiálneho svetla a zlepšením celkového zdravia.

1,3 dimetylxantín (teofylín)

Teofylín má účinok ako kofeín, navyše ovplyvňuje dýchanie a zlepšuje prietok krvi. Teofylín, ktorý je inhibítorom fosfodiesterázy, prispieva k zvýšeniu intracelulárnej koncentrácie cyklického AMP, čím zlepšuje termogénne a lipolytické procesy a zvyšuje schopnosť koncentrovať sa a znižovať únavu. Vďaka týmto vlastnostiam je teofylín cenným doplnkom zloženia doplnkov na spaľovanie tukov a prípravkov pred cvičením.

Yohimbine Hcl

Je farmakologická forma yohimbínového alkaloidu. Ako jediná látka, ktorá spaľuje nadbytočný tuk, má schopnosť tvarovať telo na špecifických miestach.
Yohimbine je skvelý na pálenie tzv. "perzistentný tuk" ako brucho (stehno), stehná alebo zadok. Najdôležitejším účinkom aplikácie Yohimbine HCL je precízne odmasťovanie tela v miestach, kde je obzvlášť ťažké sa ho zbaviť v dôsledku zlého zásobovania krvou.

Stručne povedané, Oxy PWO je pokročilý pred tréningom, ktorý kombinuje výhody typického cvičenia pred cvičením, ktoré podporuje výkonnosť cvičenia s účinnosťou stimulantu kognitívnych funkcií. To vám umožní dosiahnuť maximálnu účinnosť tréningu tým, že podporuje efektivitu práce tela aj mysle.
Obsahuje starostlivo vybrané účinné látky pôsobiace synergicky, takže ponúka maximálnu efektívnosť, čo vám umožňuje priviesť tréning na najvyššiu úroveň.

DÁVKOVANIE

1 porcia 30 minút pred fyzickou aktivitou.

Tabuľka dát

Rx Labs
14 položky