• Novinka
ECA Extreme®

Hi-Tech Pharmaceuticals - ECA Extreme® 90 tab

Kód:

37,00 €
S DPH

Ste unavený a nemáte dostatok energie ? To je dôvod prečo Hi-Tech Pharmaceuticals vytvoril ECA Extreme®. Skvelý produkt, ktorý Vám pomôže schudnúť a dodáva nekonečný prísun energie a motiváciu počas tréningu.

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

ECA EXTREME® (HI-TECH PHARMACEUTICALS)

Charakteristika ECA Extreme

Ste unavený a nemáte dostatok energie ? To je dôvod prečo Hi-Tech Pharmaceuticals vytvoril ECA Extreme®. Skvelý produkt, ktorý Vám pomôže schudnúť a dodáva nekonečný prísun energie a motiváciu počas tréningu.

Tento produkt je extrémny spaľovač tukov na základe Ephedra extraktu, ktorý je veľmi populárny. Veľmi výkonný mix stimulantov, ktorý obsahuje aj výťažky z Ephedra listov, kofeín a kôru z bielej vŕby je extrémne silný a bude spĺňať aj požiadavky najnáročnejších borcov, kulturistov a športovcov.
Produkt pomáha potlačiť chuť do jedla a zároveň výrazne zvýšiť vašu energetickú hladinu. Tento produkt je veľmi často používaný profesionálnymi kulturistami a športovcami s cieľom zlepšiť výkon pri súčasnom zachovaní energetickej hladiny.

Ako používať produkt ?

Najlepší spôsob ako výrobok používať je začať s jednou dávkou denne a postupne dávku zvyšovať az na 3 tablety denne. Ideálne je používať spaľovač po dobu 8 týždňov a potom si dať malú prestávku. Prestávka by mala byť približné 10 dní. Spaľovač ECA Extreme sa nedá porovnávať s ostatnými produktmi na súčasnom trhu. Je jednoznačne najsilenší a najlepší.

Ako produkt funguje ?

Ephedra extrakt pôsobí tak, že podporuje vytváranie stresového hormónu noradrenalínu a spolu s kofeínom to bude stimulovať telo k zlepšeniu metabolizmu, tepovej frekvencie a telesnej teploty, ktorá je potrebná pre účinné spaľovanie tukov.
V kombinácií s inými prírodnými zložkami Vám bude ECA Extreme posyktovať trvalú energiu počas celého dňa a povzbudzuje Vaše telo pri účinnom spaľovaní tukov.

Zloženie produktu:ECA Extreme® predstavuje zložitý vzorec, ktorý je extrémne účinný. Samotný vzorec obsahuje patentovanú zmes.

Zloženie:
patentovaná zmes 575mg, Ephedra Extrakt 25mg (listy), Nut extrakt (200 mg kofeínu), z kôry bielej vŕby, Acacia Rigidula (Leaves), extrakt zo zeleného čaju (Leaves), teobromín, fenyletylamín HCL, extrakt z Citrus Aurantium (25 mg Synephrine), Chromium Picolinate200mcg, 1,3-DIMETYLAMÍNU

Výhody ECA Extreme:

  Veľmi účinný spaľovač tukov
  Zvyšuje mentálne sústredenie
  Zlepšuje náladu a energiu počas celého dňa
  Zvyšuje kognitívne funkcie
  Potláča chuť do jedla
  Dodáva fantastické energiu

ECA Extreme®

ECA Extreme

5 položky

Ďalšie produkty v rovnakej kategórií

Hore