Umbrella Labs RAD 140 Testolone Liquid 30 ml
Novinka

Umbrella Labs RAD 140 Testolone Liquid 30 ml

Liquid !!!

Ľahké a presné dávkovanie

-extrémně rýchla vstrebateľnosť

-Nižšia toxicita pre pečeň

-až o 60% účinnejšie k pomeru na mg.

-až o 60% účinnejšie k pomeru na mg.

SARMs RAD 140 (Testolone), využitie pre výskumné účely. Produkty SARMS nie sú doplnky stravy a ich predaj je len na výskumné účely. Tu uvedené informácie sú prevzaté od výrobcu a ukazujú na vedecky overené výhody tohto produktu pri jeho teoretickom využití.

56,80 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

SARMs RAD 140 (Testolone), využitie pre výskumné účely. Produkty SARMS nie sú doplnky stravy a ich predaj je len na výskumné účely. Tu uvedené informácie sú prevzaté od výrobcu a ukazujú na vedecky overené výhody tohto produktu pri jeho teoretickom využití. Je jeden z posledných a najnovších SARMs (selective androgén receptors modulátor). Jeho užívanie vedie k významnému  prírastku svalovej hmoty a k zvýšeniu sily, rýchlosti a výdrže pri intenzívnom cvičení. Zároveň má Rad 140 absolútne najmenší androgénne účinky zo všetkých SARMs.

Liquid !!!

Ľahké a presné dávkovanie

-extrémně rýchla vstrebateľnosť

-Nižšia toxicita pre pečeň

-až o 60% účinnejšie k pomeru na mg.

použitie:
na výskumné účely, skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote mimo dosahu detí.

Zloženie, v jednej kapsule:
Hlavná zložka 20mg / ml 2-chlór-4 – [[(1R, 2S) -1- [5- (4-cyanophenyl) -1,3,4-oxadiazol-2-yl] -2-hydroxypropyl] amino] – 3-methylbenzonitrile
Ostatné zložky

RAD 140Vykazuje vynikajúcu afinitu kandrogennímu receptoru (Ki = 7 nM) ako aj dobrú selektivitu k nukleárnym receptorom iných steroidných hormónov. Anabolický efekt je v porovnaní s testosterónom o 20% silnejší, avšak bez nežiaducich a nepriaznivých účinkov. Jeho mimoriadne priaznivý pomer anabolického a androgénneho efektu s fantastickou hodnotou 90: 1 je neprekonateľný nielen u steroidov, ale aj u iných SARMs. Nepriaznivé androgénny účinky sú v zásade úplne vylúčené.

– RAD 140 má silný neuroprotektívne účinok. Posledný výskum ukazuje jeho lepšiu selektivitu k jemným tkanivám a zníženej androgénne efekty v porovnaní s konkurenčnými zlúčeninami SARMs. RAD 140 je tiež študovaný v súvislosti s neuroprotekcí: dôležitou nervovú podujatí endogénnych androgénov, čo je dôležité pre zdravé nervy a odolnosť proti neurodegeneratívnym ochoreniam a zároveň byť tak účinný ako testosterón pri znižovaní úmrtnosti buniek spôsobenú poškodeniami apoptózy.

– RAD 140 pracuje selektívne iba vo svalstve.

– Zosilňuje anabolické účinky testosterónu, avšak znižuje androgénny účinky testosterónu na prostatu – dokáže zvýšiť účinnosť a bezpečnosť testosterónových cyklov.

Pozitívne účinky:

– Silný anabolický efekt vedie k budovaniu masívnej a zároveň kvalitný svalovej hmote a zlepšenie sily, vytrvalosti a výkonnosti

– Veľmi silná anabolická / androgénnej aktivita v pomere 90: 1, všetky nepriaznivé adrenergné účinky sú v podstate úplne eliminované

– Zlepšuje tvrdosť svalov, kvalitu, definíciu, topografiu a hustotu

– Celkovo vedie k veľmi dobrej regenerácii a výrazne zlepšuje vašu fyzickú kondíciu

– Vynikajúca afinita na androgénny receptor (Ki = 7 nM) a dobrá selektivita na iné steroidné hormonálne receptory – produkt so silnejším anabolickým účinkom ako testosterón, ale bezpečný

– Aj menšie dávky Rad 140 už majú výrazný anabolický efekt

Negatívne účinky:

– Jedným z najpríťažlivejších aspektov RAD 140 a všetkých SARMs všeobecne je neprítomnosť vedľajších účinkov, ktoré z týchto produktov činní niektoré z najbezpečnejších liekov zvyšujúcich výkon (PED).

Príklad dávkovania:

– Optimálne dávky sa pohybujú v rozmedzí 20-30mg za deň.

Tabuľka dát

14 položky