SWISS PHARMACEUTICALS IGF-1 EXTREME 60 KAPSÚL
Novinka

SWISS PHARMACEUTICALS IGF-1 EXTREME 60 KAPSÚL

SWISS PHARMACEUTICALS IGF-1 EXTREME 60 KAPSÚL

  • IGF-1 má silné anabolické účinky (efektívne pomáha budovať novú svalovú hmotu a výrazne zvyšuje proteínovú syntézu)
  • IGF-1 má silné antikatabolické účinky
  • IGF-1 dokáže vyvolať hyperpláziu – ozajstný rast nových svalových buniek a vlákien!
  • IGF-1 nie je detekovateľný pri dopingovej kontrole
  • IGF-1 podporuje rýchlu a silnú regeneráciu
  • IGF-1 spôsobuje celkovú regeneráciu všetkých tkanív v organizme
79,90 €
S DPH
 Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

SWISS PHARMACEUTICALS IGF-1 EXTREME 60 KAPSÚL

Produkciu IGF-1 (Insulin-like growth factor 1 / inzulínu podobný rastový faktor 1, Igtropin) v tele stimuluje ľudský rastový hormón (HGH, ktorý je jeho metabolitom / prekurzorom, a konvertuje v pečeni na spomínaný IGF-1). IGF-1 má predovšetkým veľmi silné anabolické účinky a stimuluje metabolizmus aminokyselín v tele – zvyšuje syntézu proteínov, zvyšuje syntézu RNA, podporuje metabolizmus tukov a transport glukózy, znižuje odbúravanie bielkovín. IGF-1 Extreme je prednostne určený pre budovanie masívnej novej svalovej hmoty.

IGF-1 dokáže dokonca aj stimulovať hyperpláziu – rast nových buniek. Vzhľadom k svojimvysoko – anabolickým vlastnostiam si IGF-1 získal zaslúžene a právom veľkú obľubu najmä u kulturistov a športovcov, ako efektívny prostriedok stimulujúci nárast svalovej hmoty a sily a premenu tukov na energiu. IGF-1 sa skladá z 83 aminokyselín, je to v podstate najsilnejší anabolický hormón prítomný v tele.

Počet svalových buniek sa po dosiahnutí hranice dospelosti / skončení puberty v ľudskom tele ustáli a potom už ďalej nezvyšuje. Klasickými suplementami a cvičením môžete dosiahnuť iba účinky hypertrofie, t.j. obvyklé zväčšenie veľkosti týchto už jestvujúcich svalových buniek, ale počet svalových buniek zostáva naďalej nemenný – už sa počas života viac nezvyšuje. Avšak užívaním IGF-1 Extreme (spolu s cvičením a správnou výživou) môžete vyvolať tzv. hyperpláziu svalových buniek, čiže skutočný rast nových svalových buniek a ozajstné zvýšenie ich počtu v svalových tkanivách!!

Tento produkt je určený len na vedecké a laboratórne účely, nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov a na priamu konzumáciu.

Tabuľka dát