Swiss Paharmaceuticals - Nightmare 50 kapsúl
Novinka

Swiss Paharmaceuticals - Nightmare 50 kapsúl

Nightmare je účinný intenzívny regeneračný prípravok, ktorý rieši problémy so zaspávaním a poskytuje hlboký spánok bez prebudenia počas noci. Prípravok zlepšuje náladu, zvyšuje účinnosť počas dňa a predchádza poruchám nálady. Nightmare je účinná zbraň v boji proti symptómom nespavosti! Poruchy normálneho rytmu sú schopné účinne sťažiť váš život. Nepokojný spánok má vplyv na vašu náladu čo má za následok neustále prepracovanie a zníženú účinnosť počas dňa. Takže ak máte problémy so spánkom - rozhodne siahnite po tomto produkte.

39,00 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Nightmare je účinný intenzívny regeneračný prípravok, ktorý rieši problémy so zaspávaním a poskytuje hlboký spánok bez prebudenia počas noci. Prípravok zlepšuje náladu, zvyšuje účinnosť počas dňa a predchádza poruchám nálady. Nightmare je účinná zbraň v boji proti symptómom nespavosti! Poruchy normálneho rytmu sú schopné účinne sťažiť váš život. Nepokojný spánok má vplyv na vašu náladu čo má za následok neustále prepracovanie a zníženú účinnosť počas dňa. Takže ak máte problémy so spánkom - rozhodne siahnite po tomto produkte.

Phenibut - je fenylovej derivát GABA, ktorý je hlavným neurotransmiterom v tele a reguluje excitabilite neurónov centrálneho nervového systému. Ľahko preniká hematoencefalickou bariérou, a preto je jeho pôsobenie v ľudským telom veľmi rýchlo pociťované. V Rusku je registrovaný ako prípravok používaný v boji proti úzkosti, depresii a nespavosti, zatiaľ čo v Spojených štátoch a západnej Európe má štatút doplnku stravy. Fenibut má nootropické vlastnosti, ktoré majú vplyv na zlepšenie pamäti a koncentrácie. Je to tiež vynikajúci prostriedok na boj s príznakmi únavy počas dlhých hodín práce a štúdia - s bolesťami hlavy, pocitom ťažkosti v hlave, podráždenosti a emočné nestabilitou. Bolo tiež preukázané, že Phenibut zvyšuje hladinu dopamínu v mozgu, čo môže viesť k zlepšeniu nálady a na zvýšenie libida. Výsledky štúdie naznačujú, že Phenibut výrazne zlepšuje funkciu mozgu, čo vedie k normalizácii metabolizmu mozgového tkaniva a tiež k modulácii prietoku krvi v centrálnom nervovom systéme. Phenibut teda zvyšuje účinnosť ľudskej mysle, čo má vplyv na zlepšenie kognitívnych funkcií.

Gaba - existuje ako organická chemická zlúčenina zo skupiny aminokyselín, ktorá pôsobí ako hlavný neurotransmiter s inhibičné aktivitou v celom nervovom systéme. Ovplyvňuje nielen budovanie svalov, ale tiež uľahčuje zaspávanie, uvoľňuje úzkosť a upokojuje. GABA pôsobí na nervový systém, zvyšuje prah excitability nervových buniek a obmedzuje tak ich citlivosť na podnety. GABA spôsobuje relaxáciu, upokojenie - vďaka zvýšenému uvoľňovanie endorfínov - celkové zlepšenie pohody a lepšiu náladu.

Mucuna pruriens - liečivá rastlina; jijiž semená obsahujú levodopu, ktorá je priamym predchodcom dopamínu a účinným liekom pri liečbe Parkinsonovej choroby. Ovplyvňuje zlepšenie pohody a zvýšenú aktivitu, čo vedie k zvýšenej kapacite cvičenia a sexuálnu funkciu. Účinne zvyšuje možnosti syntézy dopamínu. Tento ohromujúci neurotransmiter je mimoriadne dôležitým prvkom pre správne fungovanie nervového systému a toku nervových signálov. Nedostatok dopamínu bol preukázaný u ľudí s diagnostikovanou Parkinsonovou chorobou, najmä v oblastiach mozgu zodpovedných za jeho motorickú funkciu. Nízka hladina tohto neurotransmiteru sa môže prejaviť nástupom straty pamäti, problémy s dosiahnutím plnej koncentrácie a často tiež ovplyvňujúce staršie osoby.

5-HTP - je prirodzene sa vyskytujúca látka, ktorá sa získava zo semien západnej africkej rastliny Griffonia simplicifolia. Človek má schopnosť ju sám produkovať z L-tryptofánu - aminokyseliny, ktorá sa nachádza v produktoch obsahujúcich proteíny, aj keď konzumácia tejto aminokyseliny v tele neposkytuje neustály rast 5-HTP. V praxi pôsobí 5-hydroxytryptofan ako prekurzor serotonínu (5 HT), ktorý premieňa - zvyšuje hladinu tohto veľmi dôležitého hormónu - neurotransmiter, ktorý hrá obrovskú úlohu v mnohých ľudských životných funkciách. 5-HTP, užívaný orálne, rýchlo vstupuje do krvného riečišťa a jeho vstrebateľnosť je viac ako 70%. Za krátky čas prekoná "hematoencefalickú" bariéru a začne svoju činnosť. Stojí za zmienku, že rozsah jeho použitia je obrovský. 5-HTP ako doplnok stravy pomáha pri prísnej diéte, kedy hladina serotonínu významne klesá. 5-HTP funguje efektívne ako tzv. "Blokátor" chuti do jedla a pomáha pri zvládnutí ťažkého hladu počas prísne diéty.

Picamilon - je zlúčenina s nootropními vlastnosťami. Účinná zložka pikamilonu sa stáva z účinných látok, z ktorých prvá je GABA a druhou je niacín. Pikamilon prechádza hematoencefalickou bariérou. Používa sa hlavne k zníženiu úzkosti a tiež k zvýšeniu účinnosti tela. Pikamilon má nootropické vlastnosti. Štúdie ukázali, že vzťah je mimoriadne účinný pri zvyšovaní rýchlosti učenia a posilňuje pamäť. Valerian, je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako sa vysporiadať so stresom a vysokým nervovým napätím. To vám umožní upokojiť sa, znižuje úzkosť a veľkú nervozitu. Okrem toho uľahčuje zaspávanie a zaručuje pokojný spánok po celú noc. Valerian vďačí za svoju aktivitu rade účinných látok, ako je valeranone, valerenal, estery kyseliny izopentánová alebo flavonoidy. Niektoré z týchto zložiek vám umožňujú aktivovať receptory GABA, vďaka ktorým sa mozog rýchlo odpojí od zbytočných a stresových podnetov.

Sulbutiamine - je derivát známeho vitamínu B1 (tiamín). Je to organická chemická zlúčenina, ktorá prekvapivo efektívne preniká do nervového systému. Je dôležitý pre normalizáciu procesov prebiehajúcich v nervovom systéme - eliminuje úzkosti, zlepšuje kvalitu kontaktov s prostredím, obmedzuje pocity, ako je hanba, plachosť, nedostatok sebaúcty alebo strach z iných ľudí. Široko sa používa na liečbu asténia alebo sexuálneho pôvodu v psychike. Vďaka nootropním vlastnostiam výrazne ovplyvňuje zlepšenie pamäti a koncentrácie, zlepšuje účinnosť a vytrvalosť celého tela pre fyzické i duševné úsilie.

Melatonín - je organická chemická zlúčenina - derivát tryptofánu, ktorý v ľudskom tele pôsobí ako "spánkový hormón". Vytvára sa v epifýze, konkrétnejšie v špeciálnych bunkách zvaných pinealocyty. Melatonín je trochu spriaznený s iným dôležitým neurohormónov - serotonínom. V priebehu niekoľkých chemických reakcií sa serotonín mení v prípade potreby na melatonín. Melatonín možno tiež použiť pre prácu na smeny - keď potrebujete ísť spať v neobvyklých hodinách, alebo keď sú "hodiny presunuté" v prípade javu Jet Lag. Melatonín je silný antioxidant - znižuje oxidačný stres a bráni tak bunkovým extrakcím. To je nesmierne dôležité pre nervový systém, kde sa vyskytuje v najväčšom množstve - zabraňuje poškodeniu neurónov a zastavuje neurodegeneratívne ochorenia. Použitie melatonínu nemá žiadne vedľajšie účinky. Piperín 95% - aktívna zložka čierneho korenia, termogénny. Môže zvýšiť prívod krvi do tkanív zažívacieho traktu, čo vedie k lepšej stráviteľnosti zložiek potravín. Výrazne zlepšuje asimiláciu mnohých aktívnych zložiek doplnkov.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Vezmite 1 kapsulu s 250 ml studenej vody 45 minút pred spaním. Začnite s 1 kapsulou. Maximálna dávka, ktorú treba vziať, sú 2 kapsuly. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Tabuľka dát

10 položky