SPECIMEN - INTENSE PRE WORKOUT 264g
Novinka

SPECIMEN - INTENSE PRE WORKOUT 264g

Specimen je intenzívna predtréningová pumpa určená pre milovníkov stimulantov, ktorí sa považujú za vyššie uvedené plemeno. Sila z tejto predtréningovej pumpy Vás zasiahne rýchlo, intenzívne a dodáva energiu po celú dobu vášho najťažšieho tréningu. S vynikajúcou chuťou a úplne zverejnenou ingredienciou ...

39,00 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

PREČO by som si to mal vziať?

Vyskúšali ste niekoľko značiek pred tréningom, ktoré vám zanechali pocit, neboli ohromné, cítili ste sa nervózne alebo vás nechali padať pri vychádzke z telocvične? Nielenže má táto predtréningovka dostatok kofeínu, aby vás presunula cez tie dvere do telocvične, ale aj dosť sily, aby vás previedla cez tie najnáročnejšie cvičenia.

AKO TO FUNGUJE?

Predtréningovka funguje väčšinou tak, že počas cvičenia podporuje vyšší energetický výkon a hydratáciu. Funguje to prostredníctvom použitia našej komplexnej zmesi elektrolytov v kombinácii s osmolytickými činidlami, ako je taurín, betaín a glycerol. Podrobnejší rozpis nájdete na: (odkaz na dlhšie zapisovanie)

AKO MOHLI BYŤ UŽÍVANÉ?

Pred tréningom je najlepšie zobrať dávku 30-45 minút pred cvičením. Odporúčame vám, aby ste najskôr vzali 1/2 odmerky, aby ste posúdili svoju toleranciu k tomuto intenzívnemu pokusu alebo odborníci idú s 1 úplnou odmerkou rozpustenou v 16oz (500 ml) vody a hlavne dôkladne premiešajte!

Tabuľka dát

10 položky