images
Doprava
zadarmo
Pri objednávke nad 100€
images
Vyzdvihnutie
na predajni
V prípade že si tovar vyzdvihnete na predajni, budete to mať zadarmo.
images
Špeciálne akcie
Každý deň u nás najdete špeciálne akcie.
SPARTA Nutrition - KRAKEN 304g Väčšie

SPARTA Nutrition - KRAKEN 304g

Nový produkt

Kraken patrí medzi silné pre-workout stimulanty. Obsahuje presné vyvážené pomery látok ako sú napríklad -L-citrulín, Beta alanín, Hydromax glycerol...

Viac detailov

32,89 € s DPH

 • Navyše KRAKEN má užastné príchuťe :

  1.Sour GUMMY BEAR - kyslé želé medvedíky

  2. BOMBSICLE - sladko-kyslá zmrzlinová príchuť- podobné ako u mesomorpha ROCKET POP

  3. SEX ON The BEACH - chuť ako tropický alkoholový napoj podavaný v bare :)

  4. WATERMELON Rancher - príchuť melónu s ľadom

  5. Cotton Candy - príchut sladkej cukrovej vaty

  Obsahuje patentovanú prísadu resp. kombináciu  N-acetyl-L-tyrozín (NALT), taurín 2-Aminoisoheptane (DMHA). KRAKEN ti poskytne brutálne sústredenie, extrémnu pumpu a dlhotrvajúci tréning.

  Sparta N. dlho vyvíjala pre-workout produkt - KRAKEN. Nebolo jednoduché sformulovať ingrediencie tak, aby poskytovali športovcom to čo naozaj potrebujú. Dlhotrvajúci prílev energie, zlepšenie sústredenia, zvýšenie sily a silné napumpovanie. Produkt sa vyvíjal a formuloval cca 2,5 roka. Ale garantujeme Vám, že stojí za vyskúšanie a určite nebudete sklamaní.

   

  Aké kľúčové zložky obsahuje KRAKEN ?

  L-Citrulline - znižuje únavu, zlepšuje prekrvenie svalov , zlepšuje regeneráciu

  Beta-alanín - zlepšuje vytrvalosť a znižuje únavu

  Hydromax - je v podstate práškový glycerol, ktorý  ti poskytne prvotriednu úroveň hydratácie počas tréningu. Hydromax v skratke zabezpečuje dlhotrvajúcu hydratáciu svalového tkaniva.

  Taurín - Pozná ho asi každý. Je základom skoro každého energetického nápoja. V kombinácii s kofeínom poskytuje  zvýšenú psychickú a fyzickú vytrvalosť.

  Agmantine sulfát - Každá dobrá predtréningovka musí obsahovať aj Agmatin S. Ak ho neobsahuje mal by som pochybnosti o kvalite. Agmatin S. rozširuje cievy, zvyšuje produkciu oxidu dusnatého a zlepšuje celkový prietok krvi. Logické je to , že čim je prietok krvi rýchlejší , tým sa živiny do svalu dostanú rýchlejšie.

  N-acetyl-L-tyrozín - je nová prísada. NALT pomáha znížiť hladinu stresového hormónu a zlepšuje náladu.

  Eria Jarensis Extract -  funguje ako neuromodulátor. To znamená že stimuluje centrálny nervový systém (CNS). Zlepšuje náladu a pomáha pri regenerácii nervových vláken.

  Kofeín - Ten snáď pozná každí :) Jeho prítomnosť v predtréningovke je obrovskou výhodou. Pomáha k lepšiemu využitiu mastných kyselín, zvyšuje vylučovanie beta endorfínov a podporuje termogenézu. Stimuluje mozog a centrálny nervový systém, ako aj uvoľnenie dopamínu.

  2-amino-6-methylheptanu HCL -  alebo známy pod skratkou DMHA je pomerne nová zlúčenina na trhu používaná v moderných pre-workout . DMHA je revolučný simulant navrhnutý tak, aby zvýšil energiu, sústredenosť a potláča chuť do jedla.

  L-Norvalín blokuje arginasový - enzým, ktorý blokuje vstrebávanie arginínu. Spolu s Agmatin S vytvárajú perfektný ,,Pump" Efekt.

  Niacín- rozširuje cievy a zlepšuje prietok krvi.

  Vitamín B12 - je prírodný energy - stimulant. Často sa vyskytuje aj  v iných predtréningovkách.

  Zloženie :

Recenzie

  Napísať recenziu

  SPARTA Nutrition - KRAKEN 304g

  SPARTA Nutrition - KRAKEN 304g

  Kraken patrí medzi silné pre-workout stimulanty. Obsahuje presné vyvážené pomery látok ako sú napríklad -L-citrulín, Beta alanín, Hydromax glycerol...

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: