SNS - VASO6 30 CAPS
Novinka

SNS - VASO6 30 CAPS

SNS VASO6

VASO6 je klinicky testovaný prípravok, ktorý prekonáva všetky epikatechíny na trhu s čerpacími doplnkami a podporuje vytrvalosť. Látka prítomná vo výrobku sa extrahuje zo zeleného čaju.

27,90 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

SNS VASO6

VASO6 je klinicky testovaný prípravok, ktorý prekonáva všetky epikatechíny na trhu s čerpacími doplnkami a podporuje vytrvalosť. Látka prítomná vo výrobku sa extrahuje zo zeleného čaju.

Vaso6 poskytuje maximálnu svalovú pumpu a silné zvýšenie sily. Je to zložka, ktorá sa premení na 50% oxidu dusnatého (na porovnanie, napr. Citrullín sa zmení na 5% oxidu dusnatého).

Použitie zložky spôsobuje okamžité zvýšenie sily tela, vďaka čomu môžete robiť viac tréningov s opakovaním. Výrazné zvýšenie svalovej pumpy a maximálne zvýšenie viditeľnosti žíl.

VAS06 je ideálna príprava pred tréningom, ale môžete ju úspešne použiť aj na dni bez tréningu!

VASO6 ™ je pokročilý oligomér vo forme rastlinného extraktu zo zeleného čaju, ktorý sa vyznačuje frakciami, ktoré v tele výrazne zvyšujú produkciu oxidu dusnatého. To spôsobuje dilatáciu krvných ciev, čo vám umožňuje dosiahnuť obľúbený účinok všetkých športovcov, tj maximálnu svalovú pumpu!

Na rozdiel od iných extraktov zo zeleného čaju je SNS VASO6 patentovaný oligomér zo zeleného čaju obsahujúci vysokú koncentráciu katechínov, ktoré rozširujú krvné cievy. Účinky jeho použitia boli klinicky testované a bolo dokázané, že zvyšujú vazodilatáciu až o 50%.

Klinické štúdie ukázali, že príjem 300 mg VASO6 ™ môže viesť až k 50% vazodilatácii, zatiaľ čo 7 g arginínu, známeho vazodilatátora, spôsobuje iba 5% dilatáciu krvných ciev.

Zelený čaj obsahuje izolované frakcie katechínov a proantokyanov, ktoré boli testované na ich vazodilatačné vlastnosti. Zlúčeniny s najvyššou vazodilatačnou aktivitou sú hemocytánové triméry, tetraméry, pentaméry a polyméry a ich galáty, ako aj dimérny galát.

Práve tieto vplyvné frakcie boli izolované a použité v doplnku VASO6 ™, aby mohli vytvárať obrovské množstvá oxidu dusnatého.

VASO6 ™ je nepochybne jedným z najlepších doplnkov, ktoré sa majú použiť pred každým tréningom!

Dávkovanie:

1 kapsula 1 raz denne

Tabuľka dát

10 položky