Warrior Labs - Alpha Max 90 kapsúl
Novinka

Warrior Labs - Alpha Max 90 kapsúl

Warrior Labs Alpha Max 90 tabliet

Robíš všetko správne? Disciplinovane? Stále však akosi bezvýsledne? Na tento účel bol vytvorený ALPHA MAX, vďaka ktorému je možné vybudovať kvalitnú svalovú hmotu a extrémne silu.

85,99 €
S DPH
 Skladom
 

Bezpečný nákup

 

Dodanie do 24. hod.

 

Pomoc s nákupom

Popis

Warrior Labs Alpha Max 90 tabliet

Robíš všetko správne? Disciplinovane? Stále však akosi bezvýsledne? Na tento účel bol vytvorený ALPHA MAX, vďaka ktorému je možné vybudovať kvalitnú svalovú hmotu a extrémne silu.

ALPHA MAX je produkt určený len pre tých, ktorí to s cvičením myslia ozaj vážne. Za jeho extrémnou silou sa ukrývajú štyri účinné zlúčeniny (Max LMG, Hexadrone, RAD 140, SR9009), ktoré priamo pôsobia na rast svalstva a sily– všetko samozrejme s mimoriadnou kvalitou! Hodí sa do objemových fáz, ktorých cieľom je zisk svalového objemu a sily, no typickým účinkom je aj zvýšenie vytrvalosti.U citlivých jedincov je možný výskyt zvýšeného zadržiavania vody, prípadne vznik gynekomastie. Toxický vplyv účinných látok je minimálny, avšak vďaka podporným látkam veľmi nepravdepodobný. Komplex účinných látok je obohatený aj o zložky zlepšujúce vstrebateľnosť.

Max LMG je progestín navrhnutý tak, aby dopomohol k obrovskej svalovej hmote a sile, no zároveň zabezpečil maximálnu tvrdosť a napumpovanosť svalstva. Max LMG nepoškodzuje pečeň a nearomatizuje, čo znamená, že sa užívatelia nemusia obávať nechcených androgénnych účinkov.

Hexadrone je silná anabolická zmes, ktorá sa vyrába buď samostatne alebo ako súčasť viaczložkových produktov. Látka je sama o sebe aktívna, v tele sa nemusí konvertovať, čo je bezpochyby mimoriadnou výhodou. Má veľký anabolicko:androgénny pomer (300:1) a medzi typické účinky patrí nárast kvalitných a plných svalových prírastkov ako aj ohromná sila.

RAD 140alebo Testolón je selektívny modulátor androgénových receptorov (SARM) so silným anabolickým účinkom. SARMs selektívne aktivujú androgénne receptory v kostiach a svaloch, bez ich aktivácie v iných tkanivách, čo minimalizuje negatívne vedľajšie účinky.

SR9009je syntetická látka z kategórie SARMs. V dostupných štúdiách dokázala zvýšiť vytrvalosť (o cca 50%) a výdaj energie, vďaka ktorému sa následne zredukovalo tukové tkanivo bez zmeny v kalorickom príjme. Okrem toho zvyšuje pocit bdelosti, znížuje úzkosť, ovplyvňuje hladinu cholesterolu v krvi, dochádza k poklesu zápalových procesov a poškodení v pečeni.

Ginger root extract.Ďumbier lekársky sa s počiatku využíval len ako korenina, no čoskoro na to, bolo objavené aj jeho využitie v lekárstve. Primárne z lepšuje vstrebávanie a stimuláciu základných živín v tele, no posilňuje aj imunitu, bojuje proti chrípke a nachladnutiu, napomáha pri tráviacích ťažkostiach a tlmí rôzne bolesti.

Naringín, flavonoidný glykozid hojne obsiahnutý v koži pomaranča a grapefruitu, je pôvodcom ich horkostej chuti. Zvyšuje biologickú dostupnosť (využiteľnosť živín) a zlepšuje cievny systém.

Bioperínalebo piperín je chemikália, ktorá robí čierne korenie ostrým. Je považovaná za prírodné antidepresívum, ovplyvňuje nervový systém a zvyšuje funkcie mozgu. Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi a trávenie, zintenzívňuje metabolizmus aj úbytok hmotnosti a preukazateľne znižuje bolesť. Navyše, zvyšuje biologickú dostupnosť viacerých živín, výživových doplnkov a liekov.

N-Acetyl-Cysteineje účinný antioxidant, ktorý dokáže pomôcť pri poruchách nálady, spánku, infekciách, zápaloch a väčšine stavov zvýšeného oxidačného stresu, ktoré stoja za množstvom chronických zdravotných problémov. NAC tiež chráni mozog, pľúca, pečeň, črevo a obličky.

Phosphatidylcholinealebo fosfatidylcholín je kľúčovou zložkou našich buniek. Jeho užívanie môže zlepšiť duševné, pečeňové a črevné zdravie, chráni nervy a skvalitňuje pamäť. Štúdia vykonávaná na zvieratách ukázala, že fosfatidylcholín môže podporiť regeneráciu pečene, jeho nízke hladiny korelovali s poškodením pečene až smrťou.

Milk thirstle, u nás známy ako Pestrec Mariánsky, je bylina využívaná tisíce rokov kvôli svojim účinkom na celkové zdravie človeka. Jeho výťažok (silymarín) zvyšuje detoxikáciu a antioxidačnú obranyschopnosť, čo je prospešné pre problémy s pečeňou, žlčníkom, cukrovkou alebo autoimunitnými ochoreniami, rovnako priaznivo pôsobí aj na zápaly.

R-Alpha Lipoic Acid. R-ALA (kyselina lipoová) je prírodná antioxidačná a protizápalová zlúčenina, ktorá chráni mozog, nervový systém, pečeň aj obličky, pomáha s úbytkom hmotnosti, zlepšuje cukrovku, znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a zmierňuje bolesť.

Niacín(vitamín B3) sa nachádza vo väčšine dostupných potravín, podporuje funkciu tráviaceho ústrojenstva, kože a nervov. Má nenahraditeľnú funkciu pri pri premene potravy na energiu a zvyšuje HDL cholesterol („dobrý cholestero“l), ktorý môže z tela odstrániť ďalší cholesterol.

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu ráno, 1 kapsulu na obed a 1 kapsulu večer. Zapite dostatočným množstvom vody. Po skončení užívania sa odporúča zaradiť produkty z kategórie PCT.

Upozornenie:

Doplnok výživy nie je vhodný pre ženy a osoby mladšie ako 18 rokov. Pred začatím užívania konzultujte s odborníkom. V prípade zdravotných problémov užívanie konzultujte s lekárom. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nekombinujte s alkoholom, inými omamnými látkami ani výrobkami podobného typu. Pokiaľ pocítite negatívne vedľajšie účinky, ihneď ukončite dávkovanie. Skladujte na tmavom suchom mieste.

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Tabuľka dát

Warrior Labs
2 položky