• Novinka

Warrior Labs - Alpha Max 90 kapsúl

Kód:

79,90 €
S DPH

ALPHA-1 MAX je produkt určený pre tých, ktorí majú vážny výkon. Tieto štyri účinné zlúčeniny (Max LMG, Hexadrone, RAD 140, SR9009) sú príčinou jeho výnimočnej kvality, ktorá vám pomôže pri raste svalov a pri zvyšovaní pevnosti.

Výrobca : Warrior Labs 

Balenie : 90 kapsúl

Dávka : 3 kapsule

Množstvo
Produkt sa opätovne snažíme v čo najkratšej dobe naskladniť.

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Už onedlho v našom E-shope !!! Úplná novinka od spoločnosti Warrior Labs

Je ideálny na použitie počas fázy zvyšovania telesnej hmotnosti, kde cieľom je získať váhu a silu, ale jej typickým znakom je, že sa zvýši aj vaša výdrž. Hoci negatívne androgénne účinky sú veľmi malé, u citlivých jedincov sa môže vyskytnúť zvýšená retencia vody alebo riziko gynekomastie. Toxický vplyv účinných látok je len mierny a nepravdepodobný vďaka pridaným podporným zložkám. Komplex je tiež obohatený o látky, ktoré zlepšujú absorpciu.

Max LMG je progestín navrhnutý tak, aby pomáhal získať extrémne množstvo svalovej hmoty a sily a zároveň zaistil maximálnu svalovú tvrdosť a pumpu. Max LMG nepoškodzuje pečeň a nie je aromatizovaný, čo znamená, že užívatelia sa nemusia obávať nežiaducich androgénnych účinkov.

Hexadrone je silná anabolická zmes, ktorá sa vyrába buď jednotlivo alebo ako súčasť viaczložkových produktov. Látka je aktívna vo svojej podstate a nemusí byť premenená v tele, čo je nepochybne veľkou výhodou. Má veľký anabolicko-androgénny pomer (300: 1) a k jeho typickým účinkom patrí rast kvality a plné svalové zisky, ako aj neuveriteľná sila.

RAD140 alebo Testolone je selektívny modulátor androgénnych receptorov (SARM) so silným anabolickým účinkom. SARM selektívne aktivujú androgénne receptory v kostiach a svaloch, bez aktivácie v inom tkanive, čo minimalizuje negatívne vedľajšie účinky.

SR9009 je syntetická látka z kategórie SARMs. Zvyšuje vytrvalosť (približne o 50%) a spotrebu energie, ako sa uvádza v dostupných štúdiách, vďaka čomu sa tukové tkanivo následne redukovalo bez akejkoľvek zmeny kalorického príjmu. Okrem toho zvyšuje pocit bdelosti, znižuje úzkosť, ovplyvňuje hladinu cholesterolu v krvi, zápalové procesy a znižuje sa poškodenie pečene.

Extrakt z koreňov zázvoru bol primárne používaný ako korenie, ale čoskoro po jeho lekárskom použití bolo objavené. Primárne zvyšuje vstrebávanie a stimuláciu základných živín v tele, ale tiež posilňuje imunitný systém, bojuje proti chrípke a prechladnutiu, pomáha pri ťažkostiach pri trávení a uľahčuje všetky druhy bolestí.

Naringin, flavonoid glukozid dobre navštevovaný v koži pomarančov a grapefruitov; je to dôvod ich horkej chuti. Zvyšuje biologickú dostupnosť (používanie živín) a zlepšuje nervový systém.

Biopterín alebo piperín je chemická látka, ktorá robí čierne korenie ostrým. Považuje sa za prírodný antidepresívum, ovplyvňuje nervový systém a zvyšuje funkčnosť mozgu. Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi a napomáha procesu trávenia, zintenzívňuje metabolizmus a úbytok hmotnosti a výrazne znižuje bolesť. Okrem toho zvyšuje biologickú dostupnosť niekoľkých živín, výživových doplnkov a liekov.

N-acetyl-cysteín je účinný antioxidant, ktorý môže pomôcť pri poruchách nálady, spánku, infekcie, zápalov a väčšiny stavov zvýšeného oxidačného stresu, čo je dôvodom mnohých chronických zdravotných problémov. NAC tiež chráni mozog, pľúca, pečeň, črevá a obličky.

Fosfatidylcholín je kľúčovou látkou v našich bunkách. Pomocou neho môžete zlepšiť svoje duševné, pečeňové a črevné zdravie; chráni aj nervy a zlepšuje pamäť. Štúdia vykonaná na zvieratách ukázala, že fosfatidylcholín môže podporovať regeneráciu pečene; pri nízkych hladinách je to spojené s poškodením pečene alebo dokonca smrťou.

Bodliak mliečny je bylina používaná po tisíce rokov kvôli jej účinkom na celkové zdravie tela. Jeho extrakt (Silybum) zvyšuje detoxikačné a antioxidačné obranné schopnosti, čo je užitočné pri problémoch s pečeňou, žlčníkom, diabetom alebo autoimunitnými ochoreniami; má tiež pozitívne účinky na zápaly.

Kyselina lipoová R-alfa. R-ALA (kyselina lipoová) je prírodná antioxidačná a protizápalová zlúčenina, ktorá chráni mozog, nervový systém, pečeň a obličky, pomáha pri chudnutí, zlepšuje cukrovku, znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení a bolesti.

Niacín (vitamín B3) je prítomný vo väčšine bežných potravín, podporuje fungovanie potravinového systému, kože a nervového systému. Má nezastupiteľnú úlohu pri transformácii potravy na energiu a zvyšuje HDL cholesterol („dobrý cholesterol“), ktorý sa môže zbaviť ďalšieho cholesterolu.

Tauroursodeoxycholová kyselina (TUDCA). Kyselina taurourodeodoxycholová je žlčová kyselina, ktorá je prítomná v malom množstve v ľudskom tele. Žlčové kyseliny sú zlúčeniny uvoľňované zo žlčníka, ktoré pomáhajú stráviť tuky. TUDCA znižuje naprogramovanú smrť buniek (apoptózu) v zdravých bunkách, zbavuje sa toxických žlčových kyselín z pečene, zabraňuje poškodeniu pečeňových buniek a znižuje zvýšené pečeňové enzýmy.

Warrior Labs

Ďalšie produkty v rovnakej kategórií

Hore