OLYMPUS LABS - ELIM1NATE 120 Kapsúl
Novinka

OLYMPUS LABS - ELIM1NATE 120 Kapsúl

INFO

  • - Výrobca: Olympus Labs
  • - Kód produktu: Olympus Labs ELIM1NATE 120 Capsules
  • - Dostupnosť: Skladom

Olympus Labs Elim1nate je prírodný antiestrogén, ktorý riadi hladiny estrogénu a udržuje zdravý pomer estrogénu k testosterónu. Elim1nate, ako blokátor estrogénu, pôsobí mnohými spôsobmi, aby zabránil zadržiavaniu vody, nadúvaniu, zvyšovaniu tukov a znižovaniu úrovne stresu.

32,89 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Popis Olympus Labs Elim1nate

  • kontrola riadenia estrogénu

  • udržuje balanc pri chudnutí svalov a tukov

Čo je Olympus Labs Elim1nate

Olympus Labs Elim1nate pôsobí ako antiestrogén na vyrovnávanie prirodzených hormónov. Bezpečne redukuje estrogén, zvyšuje hladinu testosterónu, podporuje odbúravanie tukov, reguluje stresový hormón kortizol a zabraňuje odbúravaniu svalov. Olympus Labs Elim1nate sa môže používať celoročne a pretože je to naturálny doplnok výživy, netreba ho cyklovať. Prírodné ingrediencie v Olympus Labs Elim1nate vám pomáhajú udržiavať zdravé a vyvážené hormóny v tele a dosahujú ho piatimi rôznymi spôsobmi. Moduláciou hladín estrogénu a elimináciou zadržiavania vody, nadúvania a prírastku tuku tiež znižujete úroveň stresu. Zníženie stresu podporuje lepšie stravovacie návyky a lepší spánok, čo zase pomáha optimalizovať hladiny hormónov. Olympus Labs Elim1nate zastaví nežiadúce príznaky skôr, ako začnú a pripraví ho na prekonanie stresových faktorov vedúcich k nezdravému životnému štýlu.

Ako funguje Olympus Labs Elim1nate

  • Luteolín 100 mg

Je to flavonoid, ktorý sa vyskytuje v mnohých druhoch ovocia a zeleniny vrátane pomarančov. Ukázalo sa, že flavanoidy zohrávajú všetky dôležité úlohy v oblasti zdravia a sú súčasťou dôvodu, prečo vám vždy hovoria, aby ste jedli svoje ovocie a zeleninu!

Luteolín pôsobí ako inhibítor aromatázy, čo znamená, že tento enzým zastavuje premenu testosterónu na estrogén. Okrem toho tiež podporuje zdravé hladiny cholesterolu, zdravú váhu a pôsobí ako silný antioxidant a protizápalové. A konečne, Luteolin zabraňuje rozpadu svalov, čo je rozhodujúce pre každého, kto nemá dostatok potravy.

Pine Bark 25mg

Pine Bark je ďalší prírodný posilňovač zdravia, ktorý pomáha luteolínu blokovať aromatázu. Samotný je silný, ale v kombinácii s luteolínom nemá aromatizácia šancu! Pine Bark má aj ďalšie výhody. Podporuje zdravý prietok krvi, znižuje zápaly a je ďalším silným antioxidantom. To tiež zvyšuje Adiponectin, čo je hormón, ktorý podporuje spaľovanie tukov. Pine Bark zvýši spaľovanie tukov a termogenézu aktiváciou hnedých tukových buniek a reguláciou glukózy a citlivosti na inzulín.

Ako používať Olympus Labs Elim1nate

Ako športový doplnok užite 1 kapsulu Olympus Labs Elim1nate 3-4 krát denne s jedlom. Neprekračujte 4 kapsuly za 24 hodín.

Tabuľka dát

Olympus Labs
13 položky