Liberty Labz Stand The Fck Up DMHA Booster 180g
Novinka

Liberty Labz Stand The Fck Up DMHA Booster 180g

Liberty Labz stojí za zosilňovačom DMHA F% # k 180g

Stand The F% # k Up predtréningová pumpa s DMHA vám poskytne silné zvýšenie energie a zvýšenie rastu svalov.

Obsah: 30 porcií / 180 g

33,90 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Liberty Labz stojí za zosilňovačom DMHA F% # k 180g

Spoločnosť a jej produkt Liberty Labz F% # K Up DMHA Booster je špeciálna predtréningová pumpa nabitá inovatívnymi prísadami klinickej kvality v účinných dávkach. Mimoriadne silný posilňovač tréningu bol vyvinutý, aby vám a vášmu tréningu pomohol na vyššiu úroveň: So Stand The F #% k Up pôjdete na bojisko vybavené a po zuby ozbrojení zakaždým.

Vedci z Liberty Labz vyvinuli posilňovač pred tréningom, ktorý je založený na najnovších poznatkoch a najnovšom výskume. Stand the F #% k Up je plný neuroenhancerov, ako je N-fenyletyldimetylamín-HCl, a iba jedna odmerná lyžička zaisťuje ostrú duševnú čistotu a ostrý britva ako žiadny iný produkt predtým. Okrem toho Stand F #% k Up obsahuje Hydromax pre vynikajúcu svalovú pumpu a jasne viditeľnú vaskularitu.

Tieto účinné a vysokodávkové účinné látky sú súčasťou tohto produktu Liberty Labz Stand F #% k Up:

Beta-alanín - táto dobre preskúmaná zlúčenina, ktorá bola preskúmaná v desiatkach štúdií, je predchodcom systému tlmenia kyselín vo svaloch, čo vedie k menšej bolesti a lepšiemu športovému výkonu.

Hydromax - táto koncentrovaná forma glycerínu pomáha tlačiť vodu do svalov, čo má za následok zvýšenú hydratáciu a rast svalov.

N-Fenyletyldimetylamín HCl - stopový amín, ktorý poskytuje úžasnú energiu a zameranie zvýšením monoamínov v mozgu: dopamínu a noradrenalínu.

Dimetyletanolamín - prekurzorová molekula acetylcholínu, neurotransmiter zodpovedný za svalovú kontrakciu a bdelosť v mozgu.

Astragin - Vysoko čistý extrakt dvoch rastlinných látok z čínskej medicíny, ktorý po kombinácii podporuje vstrebávanie ďalších zlúčenín.

2-Aminoizoheptán (DMHA) - je prirodzene sa vyskytujúci amín v kôre stromov vlašských orechov a podobne ako DMAA je založený na zvýšenom uvoľňovaní dvoch hormónov noradrenalínu a dopamínu.

Výrobca odporúča:

Zmiešajte 1 odmernú lyžicu (6 g) s vodou a skonzumujte 30 - 45 minút pred tréningom.

Pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok by mali používať iba zdraví dospelí vo veku od 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Držte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Porcia: 6 g (1 odmerka)

Porcie: 30 porcií

Obsah: 180 g

Tabuľka dát

9 položky