• Znížená cena
  • Novinka
Insane Labz -  Dark Metal Manson 35 dávok

INSANE LABZ Manson 265 g

Kód:

34,00 €
21,90 € Zľava 12,10 €
S DPH

Šialené diabolská pumpa MANSON, ktorá priamo zvyšuje agresivitu.

Ak si myslel , že už nemôže byt nič silnejšie ako PSYCHOTIC od Insane Labz, tak to si ešte nevyskúšal ich Underground novinku MANSON.

Manson je doslova Psycho pumpa resp. pre-workout booster ...

Výber príchute
Množstvo
Posledné kusy v sklade

 

 

 

Výhody Dark Metal MANSON :

 

  • Dlhotrvajúci psycho tréning
  • Zvýšenie agresivity
  • Extrémne napumpovanie
  • Brutálne sústredenie počas tréningu

 

Manson je naozaj veľmi silný produkt, ktorý neodporúčame začiatočníkom a ľuďom ktorí majú problémy so srdcom alebo majú všeobecné kardiovaskulárne problémy. Manson bol navrhnutý tak, aby zvyšoval fyzickú výkonnosť a oddialil únavu. To ma na starosti až 3000mg beta Alaninu v každej dávke.

Energia pochádza zo zmesi bezvodého kofeínu a patentovaného kofeínu, ktorý sa nazýva infinergy. To poskytuje rýchle vstrebávanie v tele a prudký nával energie, ktorá ti ostane počas celého tréningu a Infinergy kofeín zabezpečí pomalé odbúravanie kofeínu z tela čiže nespôsobí tzv. CRASH efekt.

Mental Focus ( sústredenie) majú na starosti látky resp. zmes : tyrozínu, taurínu, l-karnitínu a DMHA. Budete sústredený a budete cítiť euforický pocit energie a pohody.

OXYGOLD je novou patentovanou látkou, ktorá priamo násobí efekt stimulantov v pumpe. To znamená že efekt pumpy bude ešte o niečo silnejší.

Ako to je s dávkovaním ?

Odporúčam ti začať s pol odmerkou na začiatok, cca 15 minút pred tréningom. Pol odmerky rozmiešaj v studenej vode. Postačí 2dcl.

 

Zloženie produktu :

2 položky

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Hore