Hi-Tech Pharmaceuticals - Sleep- RX 30 tab
Novinka

Hi-Tech Pharmaceuticals - Sleep- RX 30 tab

Američania užívajú tabletky na spanie, ako nikdy predtým, podnecované dlhými pracovnými dňami, ktoré trvajú dlho do noci. Neustále sa ľudia obracajú na novú generáciu pomôcok na spánok, z ktorých mnohé, žiaľ, majú nežiaduce vedľajšie účinky, vrátane rannej ''vymetenosti,,.

21,90 €
S DPH
 Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.
 

Bezpečný nákup

 

Dodanie do 24. hod.

 

Pomoc s nákupom

Popis

Zdá sa, že každý, v určitom bode alebo iný, má skúsenosti so spánkom, vrátane iniciovania alebo udržiavania spánku, prebúdzania sa príliš skoro alebo sa stane obeťou nerekonštruovaného alebo nekvalitného spánku. Všetky tieto okolnosti môžu viesť k únave, nedostatku energie a motivácie, denné spavosti, zhoršenie kognitívnych funkcií (pozornosť, sústredenie a pamäte), chyby a pri pracovných úrazoch alebo pri jazde, nestabilné nálady, podráždenosť, a dokonca aj fyzické symptómy, ako napätie bolesti hlavy. V skutočnosti asi 50% Američanov zažíva významné problémy so spánkom v istom čase svojho života. Je smutné, že spánok stratený v akejkoľvek danej noci sa stratil navždy a nedochádza k dobiehaniu. S týmto strateným spánkom dochádza k poškodeniu telesných funkcií vrátane kompromisov k imunitnému systému, metabolickej funkcii, kognitívnej výkonnosti (konkrétne pamäti a učenia) a ďalšie. Rekonštrukčná hodnota spánku nemôže byť dostatočne podčiarknutá.

Znepokojujúci počet jedincov s problémami so spánkom spustil výskumníkov Hi-Tech do akcie, aby vyhľadali po celom svete účinné činidlá na udržanie nutraceutického spánku. Najprv sa začal hĺbkový výskum neurobiológie spánku a potom prišiel výskum a vývoj zlúčenín, ktoré špecificky riešili aspekty spánku, kde dochádza k poruchám. Konečná skupina zlúčenín, ktoré Hi-Tech použila pri vývoji produktu podporujúceho spánok, obsahovala aj bylinky "starých škôl" (používané v tradičných liekoch v niektorých krajinách na podporu zdravého spánku) a tiež ďalšie zlúčeniny, ktoré sa vynorili z nových pokroky v oblasti vedy aminokyselín (konkrétne aminokyseliny používané na spúšťanie špecifického zlepšenia neurotransmitera). Konečná formulácia bola vhodne nazvaná Sleep-Rx ™, čo je doplnok Hi-Tech Neuro Enhancement určený na podporu a podporu hlbšieho a pokojnejšieho spánku. Sleep-Rx ™ je prírodný prostriedok na spánok, ktorý pomáha udržať spánok po celú noc bez toho, aby ste mali pocit hlúposti alebo hnevu, ktorý často sprevádza iné pomocné prostriedky na spánok. Sleep-Rx ™ podporuje a podporuje úľavu občasnej nespavosti, pomáha pri relaxácii, podporuje zníženie stresu a pomáha pri zmierňovaní príležitostného nervového napätia. Sleep-Rx ™ je tiež doplnková nutraceutical  pre kulturistov a športovcov na optimalizáciu ich zotavenie z tréningu počas kritických nočných hodinách, kedy je telo schopné urýchliť progresiu anabolického metabolizmu.

Dávkovanie: Užite 2 tablety 30 mninút pred spánkom.

Tabuľka dát

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: