Hi-Tech Pharma - Equibolin 60 tabliet
Novinka

Hi-Tech Pharma - Equibolin 60 tabliet

Hi-Tech Pharma Equibolin 60 tabliet

Equibolin od Hi-Tech Pharmaceuticals je dobrým predchodcom anabolického steroidu „Boldenone“ a ideálnym testoboosterom.

59,90 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Hi-Tech Pharma Equibolin 60 tabliet

Equibolin od Hi-Tech Pharmaceuticals je dobrým predchodcom anabolického steroidu „Boldenone“ a ideálnym testoboosterom.

Štruktúra boldenónu je veľmi podobná prirodzene sa vyskytujúcemu mužskému pohlavnému hormónu testosterónu.

Dve z najväčších výhod: Equibolin má nižšiu možnú mieru konverzie na estrogén ako testosterón a je viac ako čokoľvek, čo ste v minulosti zažili.

Čo presne to pre vás znamená? Môžete zvýšiť svalovú hmotu - s nízkym obsahom tukov a vody.

Správna vec, keď ste na diéte alebo ak chcete získať vysoko kvalitné svalové tkanivo. Ďalšou výhodou je, že Equibolin vykazuje veľmi málo vedľajších účinkov, ako je gynekomastia alebo zadržiavanie vody. Rovnako ako testosterón, aj anabolické steroidy môžu mať androgénny účinok, čo spôsobuje viac vlasov alebo hlbší hlas.

Keď boldenón viaže červené krvinky (erytrocyty), získate vysoko viditeľné, výrazne povrchné žily (vaskularitu). Pre všetkých kulturistov musí byť preukázaná nízka telesná hmotnosť a maximálna definícia svalov.

Equibolin je založený na novom druhu undekanoátovej zlúčeniny 3ß-hydroxy-1,4-androstadien-17-ónu; tiež známy ako 1,4 andro. Mnoho športovcov užíva buď 1-Andro alebo 4-Andro. Equibolin mady od Hi-Tech Pharmaceuticals obsahuje oboje.

Táto prirodzene sa vyskytujúca zlúčenina zvyšuje aktiváciu receptora a zvyšuje tvorbu svalovej hmoty. Ezibolin zapôsobí vysokou biologickou dostupnosťou u väčšiny aktívnych látok prechádzajúcich pečeňou bez toho, aby bol deaktivovaný 17-ketosteroidom.

Keďže Equibolin je nemetylovaný prohormón, steroidný cyklus môže byť dlhší ako v prípade iných doplnkov (do 8 týždňov) a nie je povinné užívať doplnok na podporu pečene. Najmä počas cyklov zväčšovania objemu sa ukáže výhodná zvýšená chuť do jedla, väčšia sila a energia. Výsledky by ste už mali vidieť do 3 až 4 týždňov po doplnení!

Výhody

  • Štíhle svalové tkanivo s nízkym obsahom tuku a vody
  • Vysoko kvalitný rast svalov
  • vysoko viditeľné povrchové žily (vaskularita)
  • vysoká biologická dostupnosť
  • skvelé anabolické účinky, málo androgénu
  • rýchle výsledky

Užívanie

2 tablety denne. Neužívajte viac ako 4 tablety do 24 hodín. Nepoužívajte dlhšie ako 8 týždňov.

Pred užitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali konzumovať iba zdraví dospelí ľudia starší ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Tabuľka dát

39 položky