Hi-Tech Pharma - Dianabol 60 tabliet
Novinka

Hi-Tech Pharma - Dianabol 60 tabliet

Hi-Tech Pharma - Dianabol 60 tabliet

Dianabol od Hi-Tech Pharmaceuticals má silný anabolický a androgénny účinok.

Aktívnejšie ako testosterón.

Rýchle budovanie svalov a zvýšenie sily v krátkom čase.

59,90 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Dianabol od Hi-Tech Pharmaceuticals má silný anabolický a androgénny účinok.

Aktívnejšie ako testosterón.

Rýchle budovanie svalov a zvýšenie sily v krátkom čase.

Dianabol produkovaný od Hi-Tech Pharmaceuticals je vysoko efektívny doplnok na budovanie svalov a zvýšenie sily, ktorý kombinuje ako anabolické, tak antiproteolytické (antikatabolické) zložky.

Podporuje zvýšenie svalovej hmoty a zároveň pôsobí proti rozkladu bielkovín. Rýchlo získate svaly a silu. Na rozdiel od mnohých iných doplnkov má Dianabol optimalizovaný podiel anabolických vlastností na androgénnych (maskulinizačných) vedľajších účinkoch.

Dianabol zvyšuje príjem aminokyselín z krvi do svalov a používa ich na tvorbu svalových bielkovín, čo znamená zvýšenú syntézu bielkovín. Výsledkom sú tvrdé svaly, väčšia sila a hmotnosť. Dianabol vám môže dokonca pomôcť udržať svaly neporušené, pretože udržuje anabolický stav, keď sa zvyčajne vyskytuje rozklad bielkovín.

Hi-Tech Pharmaceuticals Dianabol obsahuje niektoré vysoko účinné anabolické zlúčeniny a prohormóny, vďaka ktorým je jedným z najobľúbenejších doplnkov svalov a síl na trhu.

Androgénne prohormóny sú prekurzory hormónov, ktoré samy osebe nemajú žiadne alebo takmer hormonálne účinky, ale metabolicky sa premieňajú na hormóny.

V Dianabole sa používa prohormón 3p-hydroxy-1,4-androstadien-17-ón, ktorý si medzi kulturistmi získava čoraz väčšiu obľubu. Chemická štruktúra Dianabol je veľmi podobná prirodzene sa vyskytujúcemu mužskému pohlavnému hormónu testosterónu. Prírodné steroidy sa získavajú z yamovej rodiny. Pri pravidelnom užívaní začne väčšina ľudí vidieť nárast svalovej hmoty v priebehu 4 až 6 týždňov.

Výhody

  • Zvýšiť pevnosť a hmotnosť svalov
  • Udržujte svaly neporušené
  • zvýšiť výkon cvičenia
  • funguje rýchlo

Užívanie

Vezmite s jedlom, aby nedošlo k nevoľnosti. Aby ste udržali svoju hladinu na konštantnej úrovni, užívajte Dianabol každé 4 hodiny (ráno, na poludnie a večer). Okrem toho sú vhodné pri úžívaní tohto produktu aj doplnky na ochranu pečene.

Rovnako ako testosterón, aj anabolické steroidy môžu mať androgénny účinok. To môže spôsobiť viac vlasov alebo hlbší hlas. Za daných okolností možno Dianabol premeniť na estrogén, prečo niektorí športovci navyše berú inhibítory aromatázy alebo antiestrogény.

Navrhované použitie 3 kapsuly denne (ráno, na poludnie a večer s jedlom)

Pred užitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali konzumovať iba zdraví dospelí ľudia starší ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Tabuľka dát

31 položky