GoldStar - Triple X DMHA 300g
Novinka

GoldStar - Triple X DMHA 300g

Triple X DMHA 300g od firmy GoldStar je novou generáciou predtréningových stimulanov na svete avšak už neobsahuje DMAA ale náhradu DMHA. Masívna pumpa, neskutočné tréningy , maximálna sila a motivácia.

32,90 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

DMHA v Triple X GoldStar :

Je názov značky pre látku 2-aminoizoheptán, tiež s skratkou DMHA. Má ohromný vplyv na zameranie a výkon. Silne ovplyvňuje zásobovanie energiou a metabolizmus organizmu. Užívaním DMHA telo uvoľní viac adrenalínu, čo má za následok mimoriadne športový výkon.

Beta Alanine v Triple X GoldStar:

Pomáha oddialiť kyselinu mliečnu počas tréningu, ktorý poskytuje viac fráz a opakovaní počas celého tréningu.

L-Citrulline Malate v Triple X GoldStare:

Je populárna „čerpajúca aminokyselina“, ktorá prispieva k produkcii dusíka (NO) a hrá dôležitú úlohu v metabolizme arginínu. Kombináciou L-citrulínu s jablčnanom (jablčnou kyselinou) sa ďalej zlepšuje účinok aminokyseliny.

N-acetyl-L-tyrozín v Triple X GoldStare:

Prínosom je zlepšenie nálady, pôsobenie proti negatívnym vedľajším účinkom stimulantov a podpora krvného tlaku.

AAKG v Triple X GoldStar:

Arginín alfa ketoglutarát je rozšírená forma arginínu, ktorá je lepšie absorbovateľná. Tento liek má zvýšiť účinok čerpania ešte viac ako samotný arginín!

Di-Creatine-Malate v Triple X GoldStare:

V konečnom dôsledku nie je nič viac ako monohydrát kreatínu v kombinácii s kyselinou jablčnou. Táto zlúčenina je určená na zlepšenie biologickej dostupnosti kreatínu a tým na zlepšenie jeho absorpcie.

Triple X GoldStar Pre cvičenie Booster DMHA výživa Fakty a zmes: 

Veľkosť dávky: 1 odmerka (6 g)

Počet dávok v balení: 50

Balenie: 300g

N-acetyl-L-tyrozín, arginín alfa-ketoglutarát, L-citrulínový malát, bezvodý metylxantín, 2-aminoizoheptán (DMHA), beta-alanín, di-kreatín-malát, *% RDA = percento odporúčanej dennej spotreby (založené na dennej dávke) požiadavka na 2000 kalórií)

Tabuľka dát

19 položky