images
Doprava
zadarmo
Pri objednávke nad 100€
images
Vyzdvihnutie
na predajni
V prípade že si tovar vyzdvihnete na predajni, budete to mať zadarmo.
images
Špeciálne akcie
Každý deň u nás najdete špeciálne akcie.
Gold Star - Level Up 90cps Väčšie

Gold Star - Level Up 90cps

Nový produkt

LEVEL-UP Prírodné libido, Test Booster & Anti-Estrogen! Maximálna sila, prirodzený test booster, anti-estrogénový agent!

Viac detailov

34,00 € s DPH

 • Level Up je poháňaný prípravkom Bulbine Natalensis, pretože tento bylinný doplnok stravy dokázal, že vyvoláva zvýšenie sérového testosterónu až o 347% oproti východiskovej hodnote a súčasne redukuje estrogén a prolaktín o viac ako 39%, čím sa stane absolútnym kráľom prírodného hormónu boostery.

  Ich vzorec má tiež prídavok N-metyl-D-aspartátu (NMDA), ktorý je známym agonistom pre skupinu glutamínových receptorov typu NMDA. NMDA vyvoláva veľmi silnú aktivitu pri indukcii hypotalamických faktorov a hypofýzových hormónov u cicavcov. Ešte viac sa zistilo, že endogénne NMDA má úlohu pri indukcii GnRH (hypoglykémie uvoľňujúcej gonadotropín) v hypotalame a LH (luteinizujúci hormón) a GH (rastový hormón) v hypofýze. Tieto spolu s niekoľkými ďalšími prirodzenými posilňujúcimi testosterónmi a prísadami potlačujúcimi estrogén robia Level Up najlepšou voľbou!

   
  Poznámka: Výrobcovia neustále menia špecifikácie produktu. Zatiaľ čo sa pokúšame o to, aby boli popisy produktov aktuálne, neodrážajú nevyhnutne najnovšie informácie dostupné od výrobcu. Nie sme zodpovední za nesprávne alebo zastarané popisy produktov a / alebo obrázky.

  FDA: Tieto vyhlásenia neboli hodnotené Správou pre potraviny a liečivá. Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu, liečbu alebo prevenciu chorôb.

Recenzie

  Napísať recenziu

  Gold Star - Level Up 90cps

  Gold Star - Level Up 90cps

  LEVEL-UP Prírodné libido, Test Booster & Anti-Estrogen! Maximálna sila, prirodzený test booster, anti-estrogénový agent!