• Novinka
German Pharmaceuticals - Episterone 90 cps

German Pharmaceuticals - Episterone 90 cps

Kód:

33,00 €
S DPH

Táto zmes je ideálna pre začiatočníkov, ktorí práve ...

Množstvo
Produkt sa opätovne snažíme v čo najkratšej dobe naskladniť.

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Čo to je a ako to má vplyv?

EPISTERONE sa niekedy označuje ako 11-OXO premenený na 11-ketotestosterón, táto zlúčenina, keď je aktívna v tele, môže pomôcť obmedziť kortizolové receptory prítomné v tukovom tkanive. Táto zlúčenina bola preukázaná ako pomôcka pri odstraňovaní tuku podobného látkam ako yohmbín bez toho, aby spôsobovali akúkoľvek aktiváciu receptorov antagonistov v centrálnom nervovom systéme, ako to robia väčšina stimulujúcich tukových spalovačov, čo znamená spaľovanie tukov na najvyššej úrovni bez toho, aby sa museli starať o centrálny nervový systém. Produkt tiež dokázal, že ovplyvňuje svalovú tvrdosť, zvyšuje svalovú hmotu a znižuje prítomnosť tukových tkanív okolo neho.


Kto by to mal vziať?

 
Táto zlúčenina je ideálna adaptačná zlúčenina a môže sa použiť na zlepšenie celkového výkonu bez toho, aby mala taký vplyv na hladiny testosterónu a DHT v tele. Z tohto dôvodu môžeme poradiť Episterone mužom i ženám za predpokladu, že dávka je dostatočne nízka na to, aby vyhovovala prirodzeným biologickým rozdielom.

Neodporúčame používať tieto zlúčeniny pre osoby mladšie ako 21 rokov.

Ako to urobiť?

Keďže táto zlúčenina je nemetylovaná, telo dokáže spracovať veľmi vysoké dávky. Dávame odporúčania dávkam až 400 mg denne pre mužov a 100-200 mg pre ženy.

Cykly tejto zlúčeniny sa najlepšie kombinujú s iným Pro-Hormonom, Episterone môže trvať až 12-16 týždňov samostatne a 8 týždňov, keď je kombinovaný akoukoľvek inou zlúčeninou.


Vyžaduje si podporu cyklu?

Episterone je nemetylovaný a nemá žiadne vedľajšie účinky pri zvyšovaní sily! Z tohto dôvodu sa na tento výrobok nevyžaduje podpora cyklu, pretože nespôsobuje žiadne zaťaženie pečene.


Vyžaduje si PCT?

Zlúčenina sa skúma na to, má veľmi malý účinok na prirodzený testosterón, ak by sa samostatná PCT nevyžadovala, pokiaľ by sa nevyžadovala nadmerné množstvo času (cykly vyššie ako 16 týždňov), môže vyžadovať PCT, avšak prirodzený posilňovač testov, ako je testaflex je potrebné.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórií

Hore