Driven Sports - Triazole 90 kapsúl
Novinka

Driven Sports - Triazole 90 kapsúl

Triazol® predstavuje REVOLÚCIU pre odvetvie športovej výživy. Nikdy predtým Driven Sports neuvoľnil produkt na podporu estrogénu tak silný *. Triazol® vzorec je založený na silnom, všetkom prirodzenom modulátore estrogénu, ktorý súčasne pôsobí na podporu zdravých pečeňových funkcií a poskytuje antioxidantovú podporu celému telu! * Očakávajte MAXIMÁLNU HORMONÁLNU DOMINÁCIU!

39,90 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Triazol® zavádza do odvetvia vzácnu zlúčeninu, ktorú nazývame pZole®. pZole® je prirodzený modulátor estrogénu, ktorý sa nachádza v kerách Brassaiopsis glomerulata. * Brassaiopsis glomerulata sa naznačuje, že obsahuje niekoľko prirodzených modulátorov estrogénu, z ktorých sa pZole® považuje za najsilnejší.

Triazol® tiež zavádza CAPE, úplne prirodzený SERM (selektívny modulátor estrogénových receptorov), ktorý sa nachádza v extrakte z včelieho propolisu. Propolis je živica, ktorú včely používajú na štrukturálnu podporu svojho úlu, ale nedávny výskum ukázal, že má mnoho zdravotných prínosov. * Medzi tieto patrí posilnenie funkcie zdravého imunitného systému a vynikajúce pre zdravie srdca. * Pokým propolis obsahuje mnoho zložiek, je to len CAPE, ktorá bola klinicky navrhnutá, aby pomohla vysunúť estrogén z estrogénového receptora. * Ak CAPE obsadzuje estrogénový receptor, estrogénový hormón nemá žiaden spôsob, ako sa k nemu viazať, čím sa CAPE stane novým SERM! bolo navrhnuté pomôcť podporiť zníženie regulácie expresie estrogénového receptora, alebo inými slovami znížiť množstvo estrogénových receptorov! *

Prunella Vulgaris je vysoko vážená tradičná bylina, ktorá je láskyplne známa ako "liečiť všetko". Predpokladá sa, že Prunella vulgaris má antiestrogénne podporné vlastnosti svojim účinkom pri aktivácii Arylového uhľovodíkového receptora (AHR), ktorý môže interferovať s estrogénom. Ďalšia podpora tohto účinku sa prejavuje vo svojom účinku na inhibíciu estrogénom indukovaného enzýmu CYR61 *.

Tabuľka dát

4 položky