DEATH PUNCH 225 G
Novinka

DEATH PUNCH 225 G

DEATH PUNCH DM-aa 225 G

Death Punch Strength Game je jedinečná príprava pred tréningom, ktorá maximalizuje tréningový výkon. Kombinácia najúčinnejších ingrediencií vám umožní vykonávať vysoko intenzívny tréning s plným zameraním a pocitom ľahkosti mysle. Najmodernejšia receptúra ​​obsahujúca všetky potrebné ingrediencie pre úspech v telocvični, okrem iného: šarm GW-501516, pelargónie, extrakt z efedry, yohimbín, citrulín malát.

29,90 €
S DPH
 Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

DEATH PUNCH DM-aa 225 G

Death Punch Strength Game je jedinečná príprava pred tréningom, ktorá maximalizuje tréningový výkon. Kombinácia najúčinnejších ingrediencií vám umožní vykonávať vysoko intenzívny tréning s plným zameraním a pocitom ľahkosti mysle. Najmodernejšia receptúra ​​obsahujúca všetky potrebné ingrediencie pre úspech v telocvični, okrem iného: šarm GW-501516, pelargónie, extrakt z efedry, yohimbín, citrulín malát.

Ak chcete zažiť zvýšenie energie, posilniť pocit svalovej pumpy, silu a zároveň znížiť únavu, tento produkt určite splní vaše požiadavky. Neuveriteľná koncentrácia zaisťuje vysokoúrovňový tréning bez vedľajších účinkov vo forme zníženej pohody.

GW501516 - vďačí za svoju účinnosť extrémne širokým a viacsmerným mechanizmom pôsobenia. Je to okrem iného modulátor PPAR-Beta, ktorý aktivuje proteínkinázu a zlepšuje absorpciu glukózy v kostrových svaloch, čo priamo prispieva k použitiu tukov ako zdroja energie. SA-RM GW zvyšuje citlivosť svalových buniek na inzulín, vďaka čomu dosahujeme celé telo, bití, tvrdé svaly s vynikajúcou definíciou a zároveň znižujú hladinu tuku v tele. To vedie k účinnému zloženiu tela a okamžitým vizuálnym efektom. Dôležitým aspektom je tiež skutočnosť, že vďaka zvýšenej spotrebe telesného tuku proteíny, z ktorých sú stavané svaly, zostávajú nedotknuté, a preto katabolizmus prakticky neexistuje.

L-citrulín malát - je kombinácia aminokyseliny - citrulínu s kyselinou jablčnou. Citrulina síce nevytvára svaly, ale zohráva dôležitú biologickú úlohu tým, že sa zúčastňuje cyklu močoviny. Počas metabolizmu neutralizuje toxický amoniak. Citrulín malát je zlúčenina, ktorá zvyšuje tvorbu oxidu dusnatého a tým zvyšuje prietok krvi do svalov počas tréningu, čo spôsobuje svalovú pumpu. Výskumy ukazujú, že citrulín malát podávaný pred tréningom zlepšuje schopnosť tela cvičiť a znižuje únavu. Ďalšou výhodou prípravku je jeho schopnosť reabsorbovať hydrogenuhličitan obličkami, čo má pozitívny vplyv na rovnovážnu alkalickú rovnováhu. Okrem toho použitie doplnku účinne znižuje okyslenie svalov po náročnom tréningu.

Agmatín sulfát účinne zosilňuje vylučovanie oxidu dusnatého v ľudskom tele, čo sa počas tréningu premieta do silného pocitu svalovej pumpy. Rozšírenie krvných ciev podporuje prísun krvi a živín do pracovných svalov, čo výrazne urýchľuje proces regenerácie a budovania nových svalových vlákien. V štúdiách s použitím agmatínu sa preukázalo, že jeho účinok môže podporovať syntézu proteínov až dvakrát, čo okrem účinku samotného agmatínu súvisí aj s účinkom zvyšujúcim prísun výživných látok do svalových tkanív.

Taurín - ovplyvňuje tráviace procesy, pomáha pri udržiavaní zdravého kardiovaskulárneho systému, odstraňuje krvný tlak, odstraňuje toxíny, podporuje mentálne funkcie, zabraňuje starnutiu buniek. Je zvlášť účinný pre kulturistov, zlepšuje výkon svalov, zvyšuje vaskularitu a stimuluje rast svalov. Vďaka antikatabolickému účinku zabraňuje použitiu svalov počas tréningu. Ľudské telo prirodzene produkuje aminokyseliny potrebné pre mnoho životne dôležitých funkcií tela. Taurín sa prirodzene vyrába v organizme, pochádza tiež z mäsa a morských plodov. Je kľúčovým predchodcom správneho rastu svalovej hmoty a zlepšuje vytrvalosť svalov počas cvičenia.

Kofeín bezvodý - má termogénny účinok a potláča chuť do jedla v dôsledku zvýšenej produkcie adrenalínu a norepinefrínu. Bolo dokázané, že spôsobuje tvorbu takých neurotransmiterov ako dopamín, acetylcholín alebo dokonca serotonín v centrálnom nervovom systéme, čo má stimulačný účinok a zvyšuje kognitívne funkcie. Celková aktivita kofeínu v tele vám umožňuje zachovať účinnosť tréningu a pozitívnu náladu, napriek nedostatku kalórií.

1,3 DM-AA - funguje skvele ako stimulant aj ako spaľovač tukov, najmä v kombinácii s kofeínom a ďalšími látkami stimulujúcimi nervový systém a zosilňujúcimi jav termogenézy. Táto silná účinná látka účinne poskytuje silnú stimuláciu. Nepriamo stimuluje zvýšenie hladiny adrenalínu v tele a priamo aktivuje adrenergné receptory. Poskytuje silný nárast energie, vzrušenia a koncentrácie. V kombinácii s kofeínom sa zvyšuje jeho účinnosť. Geranium stimuluje uvoľňovanie dopamínu po preniknutí do nervového systému, vďaka čomu poskytuje sústredenie a dobrú náladu, ktorá je počas tréningu rozhodujúca.

Synefrín - má podobnú štruktúru ako efedrín. Získava sa prirodzeným spôsobom z nezrelých citrusových plodov, napr. Citrus uranium L., Citrus aurantium L. Táto látka je prírodnou náhradou efedry. Stále častejšie sa pridáva k liekom a doplnkom výživy určeným pre športovcov a ľudí s nadváhou. Táto zlúčenina podporuje metabolizmus, znižuje chuť do jedla a súčasne zvyšuje duševnú a pohybovú aktivitu. Synefrín zvyšuje krvný tlak a ovplyvňuje nepatrný objem srdca. Rozširuje priedušky na uľahčenie dýchania, účinne čistí dutiny a zlepšuje pocit pohody.

Výťažok z efedry - obsahuje alkaloid s termogénnym účinkom, ktorý zvyšuje základné energetické výdavky tela a spôsobuje kalorický deficit. Je to teda efektívny spôsob, ako zvýšiť rýchlosť metabolizmu a spaľovania tukov. Okrem toho, doplnením extraktmi zo zelenej trávy sa znižuje chuť do jedla, uľahčuje sa udržiavať stravu, najmä v období nízkeho príjmu kalórií. Štúdie okrem toho ukazujú, že rastlina je zdrojom flavonoidov schopných zachytiť voľné radikály v tele.

Hordenín HCL - pôsobí predovšetkým prostredníctvom uvoľňovania a ochrany norepinefrínu, čo sa prejavuje zvýšeným metabolizmom, dodávkou energie a znížením chuti do jedla. Športovci používajú hordenín na tri hlavné prínosy: zníženie tuku, kontrolu chuti do jedla a zvýšenie energie. Zlúčenina používaná kulturistmi pred tréningom na synergické účinky sa kombinuje s PEA (fenyletylamín). Higenamín sa používa ako náhrada DM-AA, stimulantu, ktorý efektívne spaľuje tuk.

Alfa Yohimbe - účinkuje tak, že blokuje receptory typu a2, ktoré interferujú so spaľovaním tukov, čo môže výrazne uľahčiť chudnutie a pomôcť pri rezaní rezistentných častí tela. Je potrebné si uvedomiť, že pôsobenie yohimbínu účinne vylučuje inzulín, takže užívanie tejto zlúčeniny v blízkosti jedál obsahujúcich uhľohydráty je zbytočné. Yohimbine môže byť obzvlášť účinný pri pôste pred fyzickým cvičením

Dávkovanie:

1 odmerka 30 minút pred tréningom

Tabuľka dát