Dark Labs Ostarine 90 kapsúl
Novinka

Dark Labs Ostarine 90 kapsúl

Dark Labs Ostarine 90 kapsúl

90 kapsúl Dark Labs Ostarine Mk-2866 obsahuje čistý ostarín v dávke 10 mg na kapsulu. Ostarín je selektívny modulátor androgénových receptorov, tiež známy ako SA-RM, o ktorom sa hovorí, že zvyšuje rast svalovej hmoty. Prípravok tiež zabraňuje strate predtým vyvinutej svalovej hmoty a posilňuje

39,90 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

DARK LABS OSTARINE MK-2866 90 kapsúl

Kapsuly Dark Labs Ostarine Mk-2866 90 obsahujú čistý ostarín v dávke 10 mg na kapsulu. Ostarín je selektívny modulátor androgénových receptorov, tiež známy ako SA-RM, o ktorom sa hovorí, že zvyšuje rast svalovej hmoty. Prípravok tiež zabraňuje úbytku predtým vyvinutej svalovej hmoty a zvyšuje silu. Mechanizmus účinku Ostarinu je viacsmerový a prípravok sa môže použiť nielen na tvorbu svalovej hmoty. Športovci používajú Ostarine na zotavenie po tréningu na udržanie kĺbov a svalového tkaniva. Okrem toho ovplyvňuje odbúravanie tukov a zvýšenie vaskularizácie, čo je najviac viditeľné v 9. týždni po použití produktu.

Väčšina cyklov s Ostarinom trvá 8 až 12 týždňov. Začiatočný cyklus začína nižšou dávkou 10 mg. S väčšími skúsenosťami s používaním sa-rmov sa dá dávka zvýšiť, ale celý cyklus by nemal byť dlhší ako 12 týždňov. Ostarín je veľmi anabolický a vďaka dobrej strave s prebytočnými kalóriami a intenzívnemu tréningu môžete ľahko získať nové svaly. Počas odtučňovacej diéty vám použitie mk-2866 môže pomôcť stratiť telesný tuk a zároveň zabrániť svalovej hmote. Prípravok nemá žiadne vedľajšie účinky vo forme gynekomastie, vypadávania vlasov alebo záchvatov záchvatu záchvatu zúrivosti.

Tabuľka dát

18 položky