Dark Labs Mk 677 60 kapsúl
Novinka

Dark Labs Mk 677 60 kapsúl

Dark Labs Mk 677 60 kapsúl

Dark Labs MK-677 60 kapsúl sú určené pre každého hlavne pre koho je dôležitý vzhľad ich vyšportovanej postavy, zlepšenie svalovej hmoty a zvýšenie sily. Kulturisti a iné telesné športy ocenia výhody tohto prípravku. Je to perorálny prostriedok na báze ibutamorenu, ktorý môže zvýšiť koncentráciu rastového hormónu a rastového faktora podobného inzulínu a znížiť kortizol v tele.

39,00 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Dark Labs Mk 677

Dark Labs MK-677 sa môže používať počas cyklu priberania na stimuláciu chuti do jedla a umožnenie rýchleho priberania. Môže sa tiež doplniť počas redukcie, ktorá mení spôsob, akým vaše telo metabolizuje jedlo a obmedzuje ukladanie tukov. Je tiež dôležité, aby ovplyvňoval rýchlejšiu regeneráciu kĺbov a mäkkých tkanív. Rozhodne to skracuje čas na návrat do cvičenia po zraneniach.

Kto môže pridať Dark Labs MK-677

Ak trénujete dlho, máte tréningové plány, vyvážene sa stravujete a odpočívate a stále vám niečo chýba, mali by ste doplniť Dark Labs MK-677 v zvážte . Je určený pre milovníkov telových športov alebo pre kulturistov. V týchto dvoch disciplínach je okrem sily a vytrvalosti veľmi dôležitý vzhľad svalov. V ideálnom prípade by sa rast svalov mal dosiahnuť bez chudnutia. Pamätajte, že iba z doplnenia nič nedostanete. Potrebné sú cviky, cviky a ďalšie cviky. Iba efektívny a zdravý organizmus má šancu vybudovať si krásne a silné svaly. Je tiež veľmi dôležitý pre ľudí s nadváhou. Výskum ukázal, že podporuje rast čistej telesnej hmotnosti a zlepšuje výdaj energie. Koniec koncov, to je to, čo sa každý snaží robiť, aby získal svaly a spálil tuky.

Dark Labs MK-677 pre športovcov

Dark Labs MK-677 vám pomôže nájsť svoju vysnívanú postavu. Pri príprave samozrejme sledujte svoje telo a svoje telo. Možné sú vedľajšie účinky užívania MK-677, ako sú: zvýšenie chuti do jedla, aj keď to nie je nevýhoda pri budovaní svalovej hmoty; Zadržiavanie vody v tele, ale diéta to môže znížiť; Zvýšené sebavedomie ovplyvnené nízkou hladinou kortizolu.

Ponúkame Dark Labs MK-677

60 kapsúl - 10 mg

60 porcií v balení

Veľkou výhodou Dark Labs MK-677 je, že sa dá kombinovať so všetkými ostatnými SA-RMmi!

Dávkovanie - 20 - 30 mg denne, najmenej 6 týždňov ráno pred jedlom, sa môže používať až 12 týždňov.

Tabuľka dát

19 položky