Dark Labs Double Yohimbine 100 kapsúl
Novinka

Dark Labs Double Yohimbine 100 kapsúl

Dark Labs Double Yohimbine 100 kapsúl

Double Yohimbine 100caps 5mg Alpha Yohimbine + 5mg Yohimbine hcl

Dvojitá sila už účinnej látky, jedného z najsilnejších produktov dostupných na trhu pre spaľovanie tukov a prekrvenie svalov !

19,90 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Dark Labs Double Yohimbine

Zloženie v kapsule:

Yohimbine HCL (5 mg), alfa yohimbin (5 mg), stearan horečnatý, celulóza, želatínová kapsula.
Aplikácia a dávkovanie : Ako doplnok výživy užite 1 - 2 kapsuly denne s veľkým množstvom vody.
Neprekračujte odporúčané dávkovanie !!

Yohimbín hydrochlorid (HCL), známy ako Yohimbe , je extrakt z africkej stromovej kôry Yohimbe . Jedná sa o produkt, ktorý si môžete ľahko kúpiť ako doplnok výživy bez lekárskeho predpisu. V niektorých krajinách je však predaj zakázaný. Je skvelým doplnkom pri chudnutí. Liek Yohimbe sa používal hlavne na liečbu problémov s impotenciou u mužov. Funguje dvoma spôsobmi: zvyšuje sexuálny apetít, zvyšuje prietok krvi do penisu a potom spomaľuje prietok krvi, aby bol penis funkčný čo najdlhšie.

Môže byť použitá ako pumpa pred tréningom!

Yohimbe je antagonista alfa (A2) receptora, ktorý zvyšuje uvoľňovanie adrenalínu do synapsií v tele. Yohimbe je atraktívny doplnok pre športovcov, pretože vám pomáha v troch kľúčových oblastiach. Je to užitočné pre lepšie napumpovanie a zároveň posilnenie svalov. Pomáha zbaviť sa telesného tuku a funguje ako termogénny predlžovač. Ako už bolo spomenuté v článku vyššie, yohimbe sa používa na odber krvi do penisu na liečbu impotencie. Tento doplnok je tiež obzvlášť účinný pri znižovaní telesného tuku u mužov i žien. Dolná časť tela má vyšší počet alfa-2 receptorov, najmä u žien. Tieto receptory A2 spôsobujú, že si telo ukladá tuk. Yohimbe, pretože je to antagonista alfa-2, ktorý vám pomáha znižovať množstvo tuku tým, že je alfa blokátorom. U mužov sú to tieto receptory A2, najčastejšie v oblasti brucha a ženy v lýtkach, stehnách a zadku. Účinok blokovania alfa-2 pomáha telu uvoľňovať tukové zásoby.

Dávkovanie - 1 - 2 tb. / Každý deň. (Zajtra večer). Osobne som dávkoval 1-2 tablety pred tréningom , odporúčam dávkovať 1 polievkovú lyžičku. ráno pred raňajkami a 1 polievková lyžica. spolu s pred tréningom pred tréningom.

Dôležité:

Produkt je doplnkom výživy a nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Nevhodné pre deti mladšie ako 21 rokov.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

Nepoužívajte v kombinácii s inými zdrojmi kofeínu (napr. káva, čaj, energetické nápoje).

Nepoužívajte v prípade nedostatku spánku, dehydratácie a extrémnych teplôt nad 30 stupňov Celzia.

Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale, skladujte pri izbovej teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu do 50%

Pred použitím ktoréhokoľvek doplnku výživy sa vždy poraďte so svojím lekárom a okamžite prestaňte doplnok výživy používať a v prípade akýchkoľvek zdravotných problémov kontaktujte svojho lekára.

Nepoužívajte, ak máte dedičné alebo iné ochorenie srdca, ochorenie štítnej žľazy, cukrovku, vysoký krvný tlak, depresiu alebo iné psychiatrické ochorenie, glaukóm, zväčšenú prostatu alebo ťažkosti s močením, zatiaľ čo užívate inhibítor monoaminooxidázy (IMAO alebo iný liek na báze pseudoedínu). alebo fenylpropanolamín Nepoužívajte spolu s liekmi na kašeľ, alergiu na astmu alebo na kontrolu hmotnosti. Neužívajte spolu s alkoholom a stimulantmi.

Tabuľka dát

16 položky