Cloma Pharma- Black Tiger 100cps Väčšie

Cloma Pharma- Black Tiger 100cps

Nový produkt

Čierny tiger od spoločnosti Cloma Pharma.Je známe, že čím starší zostanete, tým menej  hladiny testosterónu máte a Vaša sexuálna vykonosť je  znížia. To nemusí byť váš osud.

Viac detailov

31,90 € s DPH

 • Pomáha posilniť testosterón *
      
  Pomáha posilniť pohlavný styk *
      
  Pomáha zlepšovať výdrž *
      
  Pomáha budovať svalovú hmotu *
      
  Pomáha zvyšovať silu *
      
  Pomáha znižovať telesný tuk *
      
  Pomáha zlepšovať náladu *
      
  Pomáha zlepšovať krvný tok *
      
  Pomáha zlepšovať energetické úrovne *

  Kľúčové zložky čierneho tigra:

  Tribulus: najčastejšie používaná látka zvyšujúca testosterón na trhu. Nedávna štúdia ukázala, že tento extrakt zvýšil hladiny testosterónu u užívateľov o 12% a hladiny IGF-1 o 20% boli zdokumentované na zvýšenie telesnej hmotnosti a zníženie telesného tuku.

  Long Jack: Long Jack podporuje zvýšenú sexuálnu aktivitu v mnohých cestách, a to aj prostredníctvom vplyvu voľného testosterónu viažuceho pohlavný hormón (SHBG) a aktivity aromatázy. SHBG je bielkovina, ktorá zabraňuje cirkulácii vášho voľného testosterónu tak, že ho viaže a nedá sa mu k dispozícii. Dlhý Jack bol navrhnutý na ovplyvnenie SHBG na základe klinických štúdií. Štúdie tiež preukázali, že majú vlastnosti anti-aromatázy podobné Formestan, čo vedie k zníženiu estrogénu a zvýšenému testosterónu.

  Saw Palmetto: Zistilo sa, že táto zložka inhibuje premenu testosterónu na DHT. Zabránením konverzie zostávajú zvýšené hladiny testosterónu.

  Horny Goat Wees: bylina, ktorá sa používala po stáročia v Číne na liečbu nízkeho libida. Laboratórna štúdia z roku 2008 ukázala, že zlúčenina v tejto byline skutočne blokuje účinky enzýmu, ktorý obmedzuje prietok krvi do mužských pohlavných orgánov.

  Prineste dominanciu späť s čiernym tygrom!

  Doplnkové informácie
  Veľkosť podávania: 1 kapsula
  Počet dávok na balenie: 100

  Horčík (ako oxid horečnatý) 15 mg 4%
  Zinok (ako oxid zinočnatý) 25 mg 167%
  Tribulus Terrestris Ovocný extrakt (60% saponíny) 180mg *
  Výťažok zo semienok semena (50% saponíny) 100mg *
  Extrakt z koreňa dlhého  50: 1 100 mg *
  Saw Palmetto  100mg *
  Horny Goat Weed (list) 100mg *
  BioPerín (Piperín) 5 mg *


  UPOZORNENIE: Tento výrobok by nemali používať ženy, osoby mladšie ako 18 rokov alebo osoby trpiace akýmikoľvek zdravotnými ťažkosťami, vrátane: diabetes, hypertrofie prostaty, srdcových ochorení, vysokého krvného tlaku, psychických porúch atď. Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.

Recenzie

  Napísať recenziu

  Cloma Pharma- Black Tiger 100cps

  Cloma Pharma- Black Tiger 100cps

  Čierny tiger od spoločnosti Cloma Pharma.Je známe, že čím starší zostanete, tým menej  hladiny testosterónu máte a Vaša sexuálna vykonosť je  znížia. To nemusí byť váš osud.