Centurion Labz - Rage 386g
Novinka

Centurion Labz - Rage 386g

Centurion Labz Rage DMAA

Hardcore Booster / Pre Workout Booster s 1.3. DMAA / Yohimbine HCL / Synefrín / u.v.m.

386,1 g / 33 porcií (11,7 g / porcia)!

34,90 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Centurion Labz - Rage 386g (DM-aa version)

Je číslom jedna v kategórii predtréningoviek, vďaka precízne vybraným aktívnym látkam, ktorých spolupôsobenie zvyšuje účinnosť.

Ide o ideálny produkt pre tréning, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších, vrátane tých, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s cvičením.

RAGE DM-aa je kombinácia úžasne silnej dusíkovej pumpy, ktorá poskytuje vysokú dávku l-arginínu agmatínu s DM-aa. Budete mať pocit „šelmy“ a spolu v kombinácii so Synefrínom, Hordeinom a Higenamínom tento produkt zaistí, že nebudete chcieť nič iné.

Rage386g

Dávkovanie

1 odmerka 30-60 min. pred tréningom

UPOZORNENIE

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Určené pre pokročilých užívateľov s dostatočnými vedomosťami v danej oblasti. Nieje určené pre začiatočníkov a rekreačných cvičencov.

Nie je určené pre začiatočníkov alebo užívateľov ktorí budujú svoje telo prirodzenou (naturálnou) cestou. Nevhodné pre profesionálnych a registrovaných športovcov. 

Nevhodné,pre osoby mladšie,ako 21 rokov! Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. 

Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním.

NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

SKLADOVANIE

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Tabuľka dát

3 položky