Blackstone Labs - PCT IV 60 kapsúl
Novinka

Blackstone Labs - PCT IV 60 kapsúl

Špeciálny produkt určený do obdobia PCT, vďaka nemu udržíte svalové zisky a vaša sekrécia hormónov sa rýchlo dostane na vysokú úroveň.

 • Ideálny produkt do PCT
 • Účinky porovnateľné s medicínskymi produktmi
 • Vhodný ako jediný produkt po steroidovom cykle
 • Pohodlná aplikácia
42,90 €
S DPH
 Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.
 

Bezpečný nákup

 

Dodanie do 24. hod.

 

Pomoc s nákupom

Popis

PCT IV – Post Cycle Therapy Tetraplexx (459,5mg)

PCT je v preklade terapia po steroidovom cykle. Jedná sa o obdobie udržania čo najväčšieho množstva nadobudnutej svalovej hmoty a sily a obnovenie normálnej funkcie vylučovania hormónov. Mnoho mladých ľudí sa zahráva so steroidmi z dôvodu vidiny rýchleho svalového prírastku, neuvedomujú si však, že by malo byť pre nich rovnako dôležité aj obdobie po vysadení jednotlivých steroidov. Prečo? Snahou zneužívania dopingových látok je prevažne nárast výkonnosti (svalová hmota a sila), cieľom obdobia po, je udržanie týchto hodnôt. Nie je predsa nijak rozumné v priebehu pár týždňov pribrať desať a viac kilogramov a následne ich stratiť. Ďalšia veľmi podstatná vec je, že množstvo anabolických steroidov ovplyvňuje vylučovanie vlastného testosterónu a je nutné túto produkciu čím skôr opäť naštartovať. S poklesom tohto „mužského“ hormónu je spájaný pokles množstva svalovej hmoty, sily, pokles emočnej pohody a tiež znížená sexuálna funkcia. Pokiaľ človek obdobie po vysadení zanedbá, dostane sa úplne na začiatok a takýto krok je predsa nelogické riešenie. V praxi sa v medicínskych liečiv najčastejšie zneužíva tamoxifen, clenbuterol, HCG, poprípade clomid. Vo väčšine prípadov je nutné kombinovať niekoľko z nich naraz a ku tomu pridať ešte mega dávky tribulusu. Keď si to rozmeníme na drobné a pozrieme na ekonomickú stránku, časovú stránku (nutné časté dávkovanie) poprípade komfort aplikácie (u HCG je nutná injekčná aplikácia) je PCT IV tou najideálnejšou voľbou pre vás. Pohodlné dávkovanie a extrémne účinky. V riadkoch nižšie si priblížime akým produktom produkt PCT IV je:

Firma Blackstone Labs vytvorila maximálnu PCT (Post Cycle Therapy) suplementáciu. Je to jasné a okrem toho vyvinula najlepší doplnok pre prirodzené posilnenie testosterónu, premostenie medzi cyklami, aby ste udržali čo najviac svalovej hmoty a sily.

POST CYCLE THERAPY TETRAPLEXX má kombinované účinky, ktoré pomáhajú znižovať hladinu estrogénu a zároveň zvyšujú prirodzenú produkciu testosterónu, čo je dôležité pre ľahký prechod medzi cyklami. Rozhodli sme sa, že to posunieme ešte ďalej a preto sme pridali do zmesi Ostarine. Ostarine je svätý král, ktorý vám pomôže udržať všetky prírastky. Každý si na konci cyklu kladie otázku: „Koľko kilogramov svalovej hmoty udržím?“ S pridaním Ostarine máte veľkú šancu, že si všetky svalové a silové prírastky udržíte a dokonca môžete niečo ešte získať. Pretože Ostarine nemá vplyv na vaše hormóny, nie je to v rozpore ako dostať úrovne testov späť do normálu.

S POST CYCLE THERAPY TETRAPLEXX sme pokryli všetky základne. Ponúka zdravotné výhody, ako je zníženie hladiny estrogénu a hladiny kortizolu. Zvyšuje prirodzenú hladinu testosterónu rýchlejšie než iné suplementy dostupné na trhu. Obsahuje Ostarine, s ktorým nestratíte ani gram svalovej hmoty. Pozeráme na vaše zdravie vnútorných orgánov, preto sme do zmesi pridali Saw Pallmetto. Žiadny iný produkt na trhu neposkytne lepšiu terapiu po cykle ako POST CYCLE THERAPY TETRAPLEXX. Zistite, čo sa ukrýva v každej dávke  presvedčte sa sami!

Dávkovanie: Užívate 1 kapsulu dvakrát denne spolu s jedlom. Neprekračujte dávkovanie dve kapsuly v priebehu 24 hodín. Riaďte sa pokynmi na etikete produktu. Využite pohodlnosť aplikácie a dostaňte svoje telo späť ihneď!

Varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Tento výrobok je určený pre dospelých mužov. Nie je vhodný pre ženy. Ak užívate lieky na predpis, alebo máte zdravotné problémy o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Neužívajte ak máte vysoký krvný tlak, problémy so srdcom, obličkami, štítnou žľazou, psychiatrické ochorenia, ťažkosti pri močení, zväčšenú prostatu, ak trpíte úzkosťami, depresiami, kŕčovitými stavmi, alebo ak ste mali mŕtvicu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

PCT IV
1.týždeň2 kapsuly denne
2.týždeň2 kapsuly denne
3.týždeň2 kapsuly denne
4.týždeň

2 kapsuly denne

Nutričné informácie 
Veľkosť jednej dávky:1 kapsula
Počet dávok v balení:60
Hodnoty jednej dávky                   
Ostarine                                              12mg*
Androst 3,5-dien-7,17-dione           37,5mg*
Tribulus Terrestris                             250mg*
Saw Palmetto                                     160mg*
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: želatína, magnézium stearát, ryžová múka

Výhody Ostarine:

 • Netoxický na pečeň a nezvyšuje krvný tlak
 • Budete cítiť pocity pohody
 • Ideálny na premostenie medzi cyklami
 • Nízky vplyv na hladiny cholesterolu
 • Ideálne na zisk sily a kvalitnej svalovej hmoty
 • Hodí sa na aeróbne aj anaeróbne tréningy
 • Stačí len jedna dávka denne

Androst 3,5 dien-7, 17-dione – 37,5 mg

Androst 3,5 dien-7, 17-dione nie je prohormón, viaže sa na vaše androgénne receptory a znižuje hladiny estrogénu a kortizolu a vaša hladina testosterónu sa zvýši prirodzene a tým pomáha zlepšiť to, čo odborníci považujú za optimálny T:E a T:C pomer.

Tribulus Terrestris – 250 mg

Je prírodný posilňovať testosterónu a po stáročia bol známy v starovekom Grécku, Indii a Afrike ako prostriedok na podporu plodnosti a omladenia tela. Vedecké štúdie ukázali, že aj keď Tribulus neobsahuje žiadne hormóny, pomáha podporovať zdravú produkciu hormónov a mužské reprodukčné zdravie. Vedie k produkcii lutenizačného hormónu (LH). Zvýšením hladiny LH za tiež zvyšuje hladina prirodzeného testosterónu.

Saw Palmetto – 160 mg

Predstavuje jednu z hlavných bylín pre zdravie mužov. Podporuje funkciu prostaty a močových ciest tým, že pomáha tomu, aby sa testosterón nepremenil na DHT. Ďalej obsahuje mastné kyseliny, ktoré pomáhajú znižovať cholesterol, steroly, ktoré stimulujú imunitný systém a flavonoidy, ktoré obsahujú antioxidanty.

Tabuľka dát

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: