• Novinka
 Blackstone Labs - METHA-QUAD 60 tabliet

Blackstone Labs - METHA-QUAD 60 kapsúl

Kód:

62,00 €
S DPH

Najúčinnejší prohormónový produkt na trhu, ktorý môžete mať. Zvyšuje nárast svalovej hmoty a hustotu svalstva! 

Výrobca : Blackstone labs

Balenie : 60 kapsúl

Množstvo
Produkt sa opätovne snažíme v čo najkratšej dobe naskladniť.

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Blackstone Labs - METHA-QUAD 60 kapsúl

Najúčinnejší prohormónový produkt na trhu, ktorý môžete mať. Zvyšuje nárast svalovej hmoty a hustotu svalstva! 

  • Najsilnejší prohormónový produkt na trhu!
  • Extrémny nárast čistej svalovej hmoty za extrémne rýchly čas
  • Výrazné zvýšenie sily
  • Zlepšenie hustoty a vaskularity svalov
  • Silné antikatabolické účinky!

Meth-Quad Extreme | The Best prohormone

Methandienone, oxymetholone, stanozolol, oxan a testosterón predstavujú najsilnejšie anabolické steroidy na trhu. Sú charakteristické extrémnymi vplyvmi na nárast svalovej hmoty a sily, no každý z nich je svojimi vlastnosťami vhodný buď len do objemového, alebo rysovacieho obdobia. Okrem toho nesú so sebou veľké množstvo negatívnych účinkov na zdravie človeka, ako je záťaž na pečeň, akné, vypadávanie vlasov, alebo atrofia semenníkov. Vedci z Blackstone Labs dlhé obdobie vyvíjali produkt, ktorý by sa účinkami priblížil k steroidom, no prihliadali pri tom na bezpečnosť spotrebiteľov. Nakoniec sa ich úsilie vyplatilo a úspešne testovali nový produkt pod názvom Meth-Quad Extreme. Prvé výsledky boli priam šokujúce a testované osoby dokázali v priebehu 21 dní pribrať na hmotnosti od 7-10 kilogramov, ich svaly boli kvalitnejšie hustejšie. Je na čase aby sme vám Meth-Quad Extreme konečne priblížili.

Predstavujeme najúčinnejší prohormón, ktorý bol kedy vydaný na voľný trh. Meth-Quad Extreme predstavuje vysnívaný doplnok, ktorý sa stal realitou. Rýchle zvýšenie sily a veľkosti. Čisté zisky svalovej hmoty, ktoré nezanechávajú žiadne nežiaduce zadržiavanie vody. Zvyšuje hustotu svalov a tiež ich prekrvenie. Zabezpečí extrémne napumpovanie, čo je typické pre obdobie mimo súťaže a vaskularitu, ktorá je charakteristická v predsúťažnom období. Meth-Quad Extreme je produkt od Blackstone Labs, na ktorý ste čakali dlhu dobu a neverili ste, že je to možné. Všetka tá sila je teraz ukrytá do jednej kapsuly!

Štyri extrémne silné zlúčeniny v Meth-Quad Extreme produkujú extrémne výsledky pre začiatočníkov, rovnako tak aj pre pokročilých konzumentov. Už užívanie 2, alebo 3 týchto zložiek posunie vašu postavu na úroveň, ktorú ste ešte nevideli. Ak sú v zmesi použité štyri zložky, účinky sú extrémne! Synergické možnosti sú neporovnateľné a vaše telo sa dostane do hyper pohonu a nemá inú možnosť len rásť, byť silnejšie a nechať všetkých v prachu.

Čo robí tento produkt ešte viac vzrušujúcejším sú výsledky, ktoré sú kompatibilné s tým, v akej fáze tréningu a diéty sa práve nachádzate. Ak ste hlboko v objemovom období, Meth-Quad Extreme funguje, pretože poskytuje všetky androgény nevyhnutné pre obrovské nárasty na hmotnosti a zároveň umožňuje pridávať ďalšie a ďalšie kilogramy na činku. Ak ste v predsúťažnom režime, alebo sa snažíte zbaviť tuku, nebudete sa musieť obávať straty svalovej hmoty, alebo sily. Vlastnosti Meth-Quad Extreme vás nenechajú byť slabými. Diéta bude pre vás hračkou a je možné, že aj počas tohto obdobia (kalorický deficit) získate svalovú hmotu.

Dávkovanie: Užívate 1–2 kapsuly denne spolu s jedlom. Užívajte v cykloch. Po 4 týždňovom užívaní nasleduje 4 týždňová prestávka. Po ukončení cyklu sa odporúča do programu zaradiť PCT (Post Cycle Therapy). Do PCT odporúčame zaradiť PCT IV, ktorý môžete tiež zakúpiť v našom obchode!

Varovanie: Tento výrobok je určený pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku, alebo dobu trvania 4 týždne. Nepoužívate ak máte diabetes, problémy s pečeňou, obličkami, psychické problémy, problémy s prostatou, alebo vysoký krvný tlak. Počas užívania nepite alkohol a zvýšte denný príjem tekutín. Tento produkt môže negatívne ovplyvniť mužskú plodnosť. Tento výrobok je určený osobám starším ako 18 rokov.

  Metha-Quad
1.týždeň  2 kapsuly denne 
2.týždeň  2 kapsuly denne
3.týždeň  2 kapsuly denne
4.týždeň 2 kapsuly denne
  PCT IV  
5.týždeň 2 kapsuly denne
6.týždeň 2 kapsuly denne
7.týždeň 2 kapsuly denne
8.týždeň 2 kapsuly denne
Nutričné informácie 
Veľkosť jednej dávky 1 kapsula
Počet dávok v balení 60
Hodnoty jednej dávky %DV
2,17a-dimethyl-17b-hydroxy-5a-adrost-1-en-3-one  10mg *
2a,17a-dimethyl-5a androstan 17b-ol,3 3-azine 15 mg *
13-ethyl-3 methoxy-gona-2.5(10)-dien-17-one 15 mg *
4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol 25 mg *
Proprietary Blend 106 mg
Grapefruit seed P.E 20:1 (citrus grandis L. osbeck), Niacinamide (Vlt B3)(125%DV), Pyroxidine HCL (Vit B6)(1250%DV), Piperine 95% (fruit)(black pepper extract), Cyonocobalamin 1% (Vit B12)(83%DV)
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: Ryžová múka, želatína, FD&C Red #3, FD&C Yellow #6, stearan horečnatý, oxid kremičitý a Selica.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Hore