images
Doprava
zadarmo
Pri objednávke nad 100€
images
Vyzdvihnutie
na predajni
V prípade že si tovar vyzdvihnete na predajni, budete to mať zadarmo.
images
Špeciálne akcie
Každý deň u nás najdete špeciálne akcie.
Advanced PCT 90 caps - Arcas Nutrition Väčšie

Advanced PCT 90 caps - Arcas Nutrition

Nový produkt

Je produkt ktorý obsahuje Tribulus Terrestris, Saw Palmetto a 7-Methoxyflavone. Tento doplnok sa využíva na minimalizovanie možných vedľajších účinkov a podporu zdravia počas cyklu s prípravkami ktoré narúšajú hormonálny balans.

Viac detailov

34,90 € s DPH

 • Saw palmetto extrakt:

  Používajú sa ako liečivo bez predpisu na liečenie hypertrofie prostaty. Ich hlavný účinok je predchádzanie konverzii testosterónu na dhydrotestoterón (DHT), výsledkom čoho je redukcia symptómov ako napätie močových ciest, hladkým svalom, opuch a hyperémia krku močového mechúra. Navyše ukazujú diuretické a sedatívne vlastnosti, ako aj schopnosť zľahka zlepšiť libido. Saw palmetto ovocie má imunomodulačné, protipäté a protizápalové vlastnosti. Zabraňujú tvorbe zápalových prostredníkov. Flavonoidy ktoré sa vnich nachádzajú sú zodpovedné za protizápalové a protivýronové vlastnosti, ako aj za zlepšenie krvného obehu. Okrem toho má extrakt antiagregačné vlastnosti, stimuluje regeneráciu epitelu a svalov, rovnako stabilizuje bunkové membrány a endotel.

   

  Tribulus terrestris (90% saponínov):

  Je rastlina využívaná na zvýšenie svalovej sily a zlepšenie fyzickej zdatnosti. Je taktiež známa za jej afrodiziakálne vlastnosti. Pri zjedení protodioscín obsiahnutý v Tribuluse podstupuje konverzii na dehydroepiandrosterone (DHEA), prekurzor testosterónu. Zvýšený level DHEA v krvnom toku spôsobuje zvýšenú efektívnosť tréningov a sexuálnu schopnosť. Tento produkt je odporúčaný profesionálnym atlétom ako aj amatérom v silových športoch.

   

  7-Methoxyflavone:                                                    

  Je považovaný ako perfektný anabolický prípravok, ktorý ponúka benefity ako zvýšenie čistej svalovej hmoty, bez vedľajších efektov steroidov. Tiež známy ako 5-methyl-7-methoxy-isoflavone, Methoxyflavone mý chemickú formulu C16H12O3. Verí sa, že značne zvyšuje levely draslíku, dusíku, kalcia a zadržiavanie fosforu, čo ho činí neporovnateľným a dominantným anabolickým supplementom.

  Jeho benefity zahŕňajú stratu tuku, zvýšenie vitality a pribratie okrem iného udržiavanie nízkeho cholesterolu a silných kostí. Okrem toho sa chová ako estrogénový senzibilizátor na mnohé tkanivá v tele, čo podporuje tvrdenia, že je to výnimočný doplnok pre kulturistov.

  Je považovaný za výnimočný pre kulturistov a atlétov, keďže pomáha posilňovaniu kostí a šliach včetne zlepšení bunkového metabolizmu.

  Fakty o doplnku:

  Dávka: 1 kapsula

  Dávok v balení: 90

  Množstvo v dávke:        Tribulus Terrestris „Testosterone booster“ 200mg

                                             Saw Palmetto „Prostate support“ 150mg

                                             7-Methoxyflavone „Zlepšenie sily a regenerácie“ 50mg

  Iné zložky: želatína (kapsule), magnézium sterát

  Odporúčané dávkovanie:

  Ako doplnok stravy pre dosplelých, berte 4-6 kapsulí za deň.

Recenzie

  Napísať recenziu

  Advanced PCT 90 caps - Arcas Nutrition

  Advanced PCT 90 caps - Arcas Nutrition

  Je produkt ktorý obsahuje Tribulus Terrestris, Saw Palmetto a 7-Methoxyflavone. Tento doplnok sa využíva na minimalizovanie možných vedľajších účinkov a podporu zdravia počas cyklu s prípravkami ktoré narúšajú hormonálny balans.

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: