Vitamíny

Aktívne filtre

18,69 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Alavis 5 kĺbová výživa 90tbl

Komplexná kĺbová výživa pre psy s obsahom kyseliny hyalurónovej. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré sa bežne vyskytujú v kĺboch, spojivových tkanivách a chrupavkách a umožňuje tak komplexnú starostlivosť o pohybový aparát. Vhodné aj na preventívne podávanie.

18,79 €
Skladom

Nutrend Multi Herbs 90 kapsúl

Účinná zmes bylín, plodov, probiotík a prebiotík, obohatená o tráviace enzýmy, vitamíny a minerály, je určená nie len pre podporu imunity, ale tiež pre zachovanie energie a vitality. Extrakty z bylín a plodov sú prirodzene bohaté na antokyány, tradične v ľudovom liečiteľstve využívané k posilneniu imunity, liečbe kašľa a nachladenia.

22,87 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

ALAVIS Single maxík 600 g

Veterinárny prípravok, ktorý obsahuje látku MSM, čo je organicky viazaná síra. 
Prípravok pôsobí proti bolesti, zápalu, na relaxáciu a regeneráciu svalov, na spevnenie väzov a šliach, ďalej znižuje opuchy, pôsobí vazodilatačne a má pozitívny vplyv na srsť a kožu.

10,00 €
Skladom

Muscletech - 100% Platinum Omega Fish Oil

100% Platinum fish oil sa vyrába iba z ultra-čistého, filtrovaného rybieho oleja pre dodanie kľúčových omega-3 mastných kyselín. Dodáva vášmu telu EPA a DHA, ktoré sú pre Vaše telo najprospešnejšie.

Rybie oleje sú vynikajúcim zdrojom omega-3 mastných DHA a EPA. Denné dávkovanie vám pomôže splniť vaše omega-3 pre celý deň.

11,00 €
Skladom

MUSCLETECH PLATINUM 100% L-ARGININE 100 TABLIET

Arginín je jednou zo základných aminokyselín ľudského organizmu. Jeho základnou funkciou je zvýšenie prekrvenia periférií (prostredníctvom zvýšenej produkcie oxidu dusnatého NO), vyššia produkcia somatotropínu (rastového hormónov STH), zlepšenie funkcie pohlavných orgánov a u mužov zvýšenie spermatogenézy (tvorby spermií).

4,90 €
Skladom

Vitamín C 500 mg

Vitamín C zastáva veľa funkcií v našom organizme, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k správnej funkcii psychiky. Ďalej prispieva tiež k zníženiu vyčerpania a únavy. Nemenej dôležitá vlastnosť je aj podpora tvorby kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupavky a ciev. Vitamín C okrem iného prispieva aj k fyzickej pohode a normálnemu energetickému metabolizmu. Podieľa sa aj na správne absorpciu železa v organizme.