Vitamíny a minerály

Aktívne filtre

18,90 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Prípravok obsahuje patentovanú zmes Inozitolu, IP6 (inozitolhexafosfátu) a minerálnych látok vápnika a horčíka obohatená o vitamín C a selén. Hlavný význam týchto látok spočíva v posilnení imunity organizmu, zvýšenia ochrany pred nádorovými chorobami a vo významnom antioxidačnom pôsobení.

23,99 €
Skladom

NOW GABA 750 mg, 200 kapsúl

Kyselina gama-aminomaslová, skrátene GABA, je neproteínová aminokyselina, ktorá funguje ako neurotransmiter v ľudskom mozgu. Jej hlavnou funkciou je regulácia aktivity neurónov. Zmierňuje nervové i svalového napätia. Má tlmivý účinok, upokojuje a chráni neuróny pred poškodením. Je spojená s relaxáciou. Opakom by mohol byť kofeín, ktorý je spojený s excitáciou.

19,90 €
Skladom

Colostrum je sekrét mliečnej žľazy produkovaný matkou v prvých dňoch po narodení mláďaťa. Má vysokú koncentráciu imunitných faktorov pre posilnenie obranyschopnosti organizmu, jeho odolnosti a celkového imunitného systému. Colostrum obsahuje dôležité živiny, ako sú aminokyseliny, bielkoviny, tuky, cukry, vitamíny a minerály, ako aj imunoglobulíny a laktoferín.

29,90 €
Skladom

HI-TECH PHARMACEUTICALS LIVER-RX 90 TABS

Pečeň je najväčší orgán v tele a hrá dôležitú úlohu pri rôznych funkciách vrátane syntézy bielkovín, detoxikácie a trávenia. Hi-Tech Pharmaceuticals Liver-Rx má pôsobivý profil zložiek. Tieto zložky chránia pečeňové bunky, podporujú regeneráciu buniek a odstraňujú voľné radikály.